کد خبر: 163010 A

در شرکت فولاد مبارکه اصفهان انجام شد:

واحدهای احیاء مستقیم و آهک سازی فولاد مبارکه در اولین ماه از سال جدید با تولید ۵۸۴ هزارو ۶۵۶ تن آهن اسفنجی به اولین رکورد ماهانه در سال ۹۳ دست یافتند.

مدیر ناحیه آهن سازی شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: کارکنان واحدهای احیاء مستقیم و آهک سازی فولاد مبارکه در اولین ماه از سال جدید با تولید ۵۸۴ هزارو ۶۵۶ تن آهن اسفنجی به اولین رکورد ماهانه در سال ۹۳ دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ رحیم عبدی با بیان اینکه روند تولید در مدولهای A تا E در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است افزود: صنعت‌گران مدول F نیز موفق به کسب رکورد جدید ماهیانه تولید آهن اسفنجی به میزان ۹۰ هزارو ۶۱۵ تن شدند.

وی تصریح کرد: ‌ بخشی از این رکورد ماهانه تولید بدست تلاشگران مگامدول A واحد احیاء مستقیم ۲ بدست آمد به نحوی که کارکنان این قسمت موفق شدند در فروردین ماه به تولید ۱۲۱ هزار و ۸۴۵ تن آهن اسفنجی دست یابند این در حالیست که رکورد قبلی این مگا مدول ۱۲۰ هزارو ۴۷۵ تن و در شهریور ماه ۹۲ حاصل شده بود.
مدیر ناحیه آهن سازی به رکورد شکنی کارکنان واحد آهک سازی اشاره کرد و افزود: در اولین ماه از سال ۹۳ جهادگران واحد آهک سازی فولاد مبارکه موفق شدند با تولید ۳۰ هزارو ۳۵۲ تن آهک به رکورد ماهانه جدیدی دست یابند که با این میزان تولید به مدت مشابه سال قبل ۵۶ تن آهک بیشتر تولید شده است.

اصفهان شرکت فولاد صنعت فولاد مبارکه تولید تن آهن رکورد اسفنجی آهک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر