کد خبر: 164329 A

برای شرکت در همایش تصویر برای زندگی:

خوشنویسان و هنرمندان نقاشی خط و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام جهت حضور در این همایش تصویر یکی از نمونه آثار خود را(موضوع آزاد) تا ۲۰ اردیبهشت ماه به آدرس دبیرخانه این همایش ارسال نمایند.

مدیر خانه خط حوزه هنری استان اصفهان از تمدید مهلت ارسال تصویر نمونه کار برای ثبت نام در اولین همایش نقاشی خط «هنر برای زندگی» خبرداد و گفت: خوشنویسان و هنرمندان نقاشی خط و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام جهت حضور در این همایش تصویر یکی از نمونه آثار خود را(موضوع آزاد) تا ۲۰ اردیبهشت ماه به آدرس دبیرخانه این همایش ارسال نمایند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محسن سلیمانی افزود: علاقه مندان می‌توانند تصویر نمونه اثر خود را از طریق لوح فشرده به آدرس پستی(اصفهان - خ آبشاراول - پارک ایثارگران - خانه هنرمندان -(همایش نقاشیخط هنر برای زندگی) ارسال کنند و یا تصویر یکی از آثار خود را به آدرس الکترونیکی honarezendegi۱ @ gmail. comارسال نمایند.

وی افزود: این همایش در روز ۲۳ اردیبهشت ماه همزمان با روز ولادت حضرت علی(ع) با موضوعات سبک زندگی، اخلاق، خانواده، پاکیزگی، مهرورزی، رفتار در اجتماع و… هر آنچه متن زندگی ما را تشکیل می‌دهد، به صورت کارگاهی برگزار خواهد شد.

سلیمانی گفت: متن فراخوان این همایش و شرایط حضور در آن در سایت حوزه هنری استان اصفهان به آدرس www. artesfahan. ir موجود می‌باشد و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی حضور در این همایش می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۲۴۳۰۰-۰۳۱۱ تماس حاصل نمایند.

اخلاق استان اصفهان اصفهان حضرت علی خانواده سبک زندگی شماره تلفن نقاشی هنر فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر