کد خبر: 181717 A

رئیس کل دادگستری استان اصفهان:

هر چه این اقتدار نیروی انتظامی بیشتر باشد عرصه بر اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه تنگ خواهند شد و این امر اقتدار بیشتر نظام را به همراه خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: هر چه ارتباط بین دو دستگاه قضایی و نیروی انتظامی نزدیکتر و بیشتر باشد کارآمدی این دو مجموعه بیشتر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ احمد خسروی وفا اظهار داشت: دستگاه قضایی پشتیبان و حافظ اقتدار نیروی انتظامی به عنوان بازوی توانمند این دستگاه خواهد بود چرا که هر چه این اقتدار بیشتر باشد عرصه را بر اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه تنگ خواهند نمود و ایم امر اقتدار بیشتر نظام را به همراه خواهد داشت.

وی در ادامه به سرعت بالای پیشرفت و تولید علم در کشور اشاره و بیان کرد: همه به خوبی می دانیم به همت بلند جوانان عزیز در حوزه های مختلف، تولید و پیشرفت علم به سرعت رو به افزایش است و این از برکات نظام مقس جمهوری اسلامی است.

خسروی وفا تصریح کرد: در این میان مجرمین حرفه ای و شیادان نیز از این راه و از طریق علوم جدید دست به کلابرداری و جعل می زنند و لازم است نیروی انتظامی که هم به عنوان کارشناس و هم انجام تحقیقات مقدماتی پرونده ها را بر عهده دارد همراه با این پیشرفت های علمی گامهای بلندی در جهت آموزش کارکنان و استفاده از تکنولوژی های روز داشته باشد.

اراذل و اوباش استان اصفهان اصفهان جامعه جمهوری اسلامی دستگاه قضایی فرمانده نیروی انتظامی نظم و امنیت نیروی انتظامی دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر