کد خبر: 181731 A

عضو شورای شهر اصفهان:

مسئولان شرکت گاز باید از امروز در راستای تأمین سوخت گاز نیروگاه‌های اصفهان چاره‌اندیشی کنند تا سوخت گاز مورد نیاز دو نیروگاه اصفهان تأمین شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه در هفته گذشته در خبر‌ها شاهد عنوان شدن خبری مبنی بر پلمب مشعل نیروگاه‌های اصفهان توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان با حکم دادستان بوده‌ایم، اظهار داشت: این اقدام به صورت ویژه مورد حمایت شورای شهر و شهرداری قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، ابوالفضل قربانی اضافه کرد: مسئولان شرکت گاز باید از امروز در راستای تأمین سوخت گاز نیروگاه‌های اصفهان چاره‌اندیشی کنند تا سوخت گاز مورد نیاز دو نیروگاه اصفهان تأمین شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان مشکلات زیست محیطی را از مهم‌ترین مشکلات موجود در اصفهان دانست و تصریح کرد: تأمین سوخت گاز برای نیروگاه‌های اصفهان به میزان بسیاری سبب کاهش آلاینده‌های زیست محیطی می‌شود.

وی به مخالفت شهرداری و شورای شهر با مصرف سوخت مازوت توسط نیروگاه‌ها در اصفهان اشاره کرد و ادامه داد: دیگر هیچ فردی اجازه نمی‌دهد که در نیروگاه‌‌های اصفهان از سوخت مازوت استفاده شود و با توجه به این موضوع تأمین سوخت گاز برای دو نیروگاه اصفهان ضرورت دارد.

قربانی تأکید کرد: همچنین مسئولان امر باید از برداشت آب در بالا‌دست رودخانه زاینده‌رود جلوگیری کنند و با این اقدام به صورت جدی باید برخورد شود.

اصفهان حفاظت محیط زیست زیست محیطی شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری گاز مشکلات دادستان نیروگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر