کد خبر: 181744 A

سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان خبرداد:

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان دیدار وگفتگو کرد.

سعید صادقی، سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان در دیداربا مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه این نشست سرآغاز فصل جدیدی در زمینه تعامل و مشارکت بین دو دستگاه آموزش پرورش و اداره کل بهزیستی استان اصفهان در راستای آموزش مهارتهای زندگی و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی است افزود: با هم همکاری و تبادل تجربه، این دو نهاد دولتی می توانند شاهد فعالیتهای موثر و گسترده به جامعه، بویژه در راستای آموزش های پشگیرانه باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، در ادامه مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز ضمن تبریک متقابل ماه مبارک رمضان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، گفت: ارتباط بهزیستی استان و اداره کل آموزش و پرورش رابطه تنگاتنگ، خوب، سازنده و مثمر ثمر بوده و هست.

قائدیها، ابراز امیدواری نمود با همکاری و تعامل بیشتر بهزیستی و آموزش و پرورش، طرحهای مهمی همچون پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از جمله اعتیاد و پیشگیری از معلولیتها به نحو بهتری اجرا گردد.

وی گفت: با برگزاری نشست های مشترک و ارائه راهکارهایی مناسب می توان در راستای، خلاقیت، نوآوری و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در جامعه گامی موثر برداشت.

در ادامه هر یک از معاونین اداره کل بهزیستی استان اصفهان، به صورت تخصصی به بیان وظایف و عملکرد حوزه کاری خود و بیان تعاملات بین بخشی با اداره کل آموزش و پرورش استان پرداختند.

گفتنی است این جلسه درراستای هم اندیشی و تبادل نظر بین دو ارگان دولتی برگزار و مسئولین حاضر ضمن بررسی ظرفیت های دو دستگاه برلزوم تعامل و همکاری بین بخشی، بمنظور ارتقاء خدمات ارائه شده به جامعه تاکید نمودند

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اداره کل آموزش و پرورش استان استان اصفهان اصفهان اعتیاد بهزیستی جامعه دانش آموزان همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر