کد خبر: 181750 A

مدیرشعب بانک سپه استان اصفهان خبر داد:

طرح های واحدهای تولیدی بر اساس دیدگاه کارشناسی و نگاه آسان گیری مدیران شعب بانک سپه مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیر شعب بانک سپه اصفهان گفت: طرح هایی که از سوی واحدهای تولیدی به بانک ارایه می شود بر اساس دیدگاه کارشناسی و نگاه آسان گیری مدیران شعب مورد بررسی قرار می گیرد و اعمال سلیقه و سخت گیری بی مورد جایی در بانک سپه ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، «اسفندیار گراوند» در نشست بررسی راهکارهای تعامل و توسعه همکاری بانک سپه با فعالین اقتصادی در سالن اجتماعات اتاق اصفهان تصریح کرد: بر اساس بخش نامه اخیر بانک تفویض اختیار به مدیران شعب داده شده است تا در شعب راجع به تسهیلات بالای یک میلیارد تومان تصمیم گیری شود.

«مصطفی متین راد» رییس کمیسیون تامین مالی و سرمایه گذاری اتاق اصفهان در این جلسه خواستار افزایش سرمایه ثابت و سرمایه در گردش بنگاههای اقتصادی شد و گفت: بالا بودن نرخ بهره و نرخ سپرده بانکی موجب افزایش قیمت تمام شده محصولات می شود.

وی تاکیدکرد: اتاق بازرگانی مدافع فعالان اقتصادی است که تسهیلات بانکی را به موقع پرداخت می کنند و در جای خود مصرف می کنند.

متین راد، خواستار کاهش روند بررسی تسهیلات بانکی شد و گفت: همراه بودن و هم مسیر بودن بانک ها با مشتریان در سود و زیان می تواند میزان ریسک در فضای اقتصادی را کاهش دهد.

رییس کمیسیون تامین مالی و سرمایه گذاری خواستار منطقی شدن وثیقه های اعتبارات داخلی و خارجی بانکها شد و گفت: معقول بودن این میزان وثیقه ها برای فعالیت اقتصادی بسیار حایز اهمیت است.

«مصطفی رناسی» رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق اصفهان در این نشست خواستار مستقل عمل کردن بانکها از دولت در بخش های مختلف شد و گفت: دولت نباید در سیستم بانکها دخالت کنند و از طرفی بانکها نباید به جای بانکداری بنگاه داری کنند.

وی از بانکها خواست که به بدهکاران بانکی فرصت دهند تا بتوانند بدهی خود بپردازند و گفت: نرخ بهره نباید دستوری و از سوی دولت باشد.

استان اصفهان اصفهان افزایش قیمت تسهیلات بانکی دولت سالن اجتماعات سپرده بانکی سرمایه گذاری صنعت و معدن کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر