کد خبر: 181807 A

نماینده ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان خبر داد:

به دنبال توزیع البسه و بازی های رایانه ای گوناگون با رنگ و طرح پرچم های آمریکایی و انگلیسی همچنین کالاهایی با پرچم صهیونیستی در بعضی از شهرستان ها پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان اصفهان موظف به جمع آوری این کالاها گردید.

در جلسه ای که با حضور مسئولین پلیس اطلاعات و امنیت اصفهان و اداره اماکن نیروی انتظامی، رؤسای اتحادیه های پوشاک دوخته و تریکو و خرازی، نماینده اتاق اصناف، نماینده تعزیرات حکومتی، به عنوان نماینده دادستان و نماینده ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اصفهان برگزار شد، پیرامون شیوع عرضه کالاها و البسه با پرچم کشورهای متخاصم من جمله آمریکا و انگلیس در سطح بازار اصفهان بحثو بررسی صورت گرفت و تبادل نظر گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، این جلسه به همت پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان اصفهان و در پی درخواست تحقیقات میدانی از طرف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اصفهان برگزار گردید.

نماینده ستاد احیای شهرستان در همین خصوص گفت: به دنبال نظارت بر سطح بازار اصفهان دریافتیم که کالا، البسه و بازی های رایانه ای گوناگونی با رنگ و طرح پرچم های آمریکایی و انگلیسی به تولید انبوه رسیده و در بازار عرضه شده، همچنین کالاهایی با پرچم صهیونیستی در بعضی از شهرستان ها دیده شده که بلافاصله نسبت به شناسایی حوزه فروشندگان و تولیدکنندگان و عمده فروشان مرتبط با موضوع اقدام لازم به عمل آمد.

بر اساس این گزارش طی توافق به عمل آمده مقرر گردید نسبت به جمع آوری و برخورد با تولیدکنندگان و توزیع کنندگان کالاهای مذکور اقدام عاجل و لازم به عمل آید و اتحادیه های پوشاک دوخته، تریکو و خرازی فروشان نیز موظف به اطلاع رسانی به واحدهای صنفی زیر مجموعه خود شدند.

استان اصفهان اصفهان امر به معروف و نهی از منکر انگلیس بازی های رایانه ای تعزیرات نیروی انتظامی نماینده امنیت دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر