کد خبر: 182390 A

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان اصفهان خبر داد:

در راستای اعمال تبصره ۳ ماده ۴۸ قانون حفاظت و بهره برداری ازجنگل ها و مراتع بریدن و قاچاق چوب‌های جنگل جرم محسوب می شود و شامل اعمال مجازات است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: دو محموله چوب بلوط قاچاق به وزن ۲۷۲۰ کیلو گرم براساس اطلاعا ت واصله درمحور جاده شیراز – اصفهان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سرهنگ علی اصغر شبانی افزود: قاچاقچیان این دو محموله چوب بلوط با دو دستگاه خودرو نیسان قصد انتقال این محموله چوب را به اصفهان داشتند که پس از دستگیری موارد به دادستانی استان اصفهان اعلام جرم شد و متهمین با پرونده به مراجع قضایی اعزام شدند.

وی بیان داشت: در راستای اعمال تبصره ۳ ماده ۴۸ قانون حفاظت و بهره برداری ازجنگل ها و مراتع بریدن وقاچاق چوب های جنگل جرم محسوب می شود و شامل اعمال مجازات است.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان از هموطنان عزیز خواست درصورت مشاهده محموله های چوب درجاده ها و یا درکنارگذرها و یا اطلاع از سارقین و قاچاقچیان چوب‌های جنگلی، مراتب را به شماره تلفن ۱۵۰۴مرکز فرماندهی و کنترل یگان حفاظت اعلام کنند.

اداره کل منابع طبیعی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان اصفهان جاده جرم جنگل طبیعی و آبخیزداری استان قاچاق قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر