کد خبر: 182465 A

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان:

سه فاز از پنج فاز بدنه سازی شرق چهارباغ تاکنون اجرایی شده و فاز چهارم آن حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا پاساژ ایفل دربرنامه های امسال پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان با اشاره به آغاز عملیات تملک فاز چهارم طرح بدنه سازی چهارباغ گفت: تملک فاز چهارم این پرو‍ژه آغاز شده و مالکین برای توافق دعوت شده اند و پس از آزادسازی پروژه اجرایی می شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حسین جعفری، با اشاره به اینکه کف سازی خیابان چهارباغ و بدنه سازی غربی آن از دیگر پروژه هایی است که برای امسال پیش بینی شده تصریح کرد: اکنون پروژه ایستگاه های مترو در خیابان چهارباغ در حال اجرا است.

جعفری به پیاده راه شدن چهارباغ نیز اشاره کرد و ادامه داد: با اجرای پروژه ایستگاه های مترو در چهارباغ محدودیتی برای تردد خودروها ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه بعد از تکمیل ایستگاه‌های مترو، کف سازی چهارباغ آغاز می شود و ممنوعیت تردد خودروها در این محور اعمال می شود بیان داشت: در مرحله اول محدودیت برای خودروهای شخصی ایجاد می شود و محدودیت خودروهای عمومی در مرحله بعد اعمال می‌شود.

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان با بیان اینکه برنامه ممنوعیت تردد خودرو پس از نهایی شدن اعلام می‌شود اذعان داشت: اگر ایستگاه های مترو به نتیجه برسد کف سازی چهارباغ آغاز می شود و اگر کف سازی چهارباغ با پروژه ایستگاه های مترو و پروژه های دیگر تداخل داشته باشد به برنامه ریزی جدید نیاز دارد.

اصفهان امام حسین پرو خودرو شهرداری مترو فاز چهارم بدنه چهارباغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر