کد خبر: 187826 A

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای لنجان تاکید کرد:

در سه ماهه نخست سال جاری در زندان زرین‌شهر آموزش‌های مهارتی به میزان ۲۸ نفردوره برگزار شده و یک‌هزار و ۶۸۰ نفرساعت در این زندان زیرپوشش آموزش‌های مهارتی قرار گرفته‌اند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان لنجان گفت: طی سه ماهه نخست امسال در زندان زرین‌شهر یک‌هزار و ۶۸۰ نفرساعت در این زندان زیرپوشش آموزش‌های مهارتی قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمد خاشعی، با اشاره به عملکرد مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان لنجان طی سه ماهه نخست سال جاری اظهار داشت: در مرکز برادران این شهرستان ۱۴ حرفه آموزشی به متقاضیان در هفت کارگاه آموزشی این مرکز ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه این آموزش‌ها با توجه به درخواست صنف و صنعت به متقاضیان ارائه می‌شود، اضافه کرد: دوره‌های آموزشی برگزار شده در این زمینه متغیر است و برگزاری دوره‌های آموزشی در این مرکز با توجه به نیاز‌سنجی صورت گرفته از اصناف، صنایع و سایر افراد صورت می‌گیرد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان لنجان با تاکید بر اینکه بیشتر افرادی که زیر پوشش آموزش‌های مهارتی قرار می‌گیرند از افراد جویای کار هستند، تصریح کرد: آموزش‌های مهارتی به افراد از سنین ۱۴ سال به بالا ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طی سه ماهه نخست سال جاری ۳۴۵ نفردوره آموزش مهارتی در مرکز ثابت برادران شهرستان لنجان برگزار شده است، ادامه داد: طی سه ماهه نخست سال جاری آموزش‌های مهارتی به ۳۸ هزار و ۹۸۸ نفرساعت در مرکز ثابت برادران این شهرستان ارائه شده است.

خاشعی با اشاره به برگزاری ۴۰ نفردوره آموزشی در مرکز سیار شهری باغ‌بهادران تاکید کرد: در این مرکز ۸ هزار و ۲۰۸ نفرساعت زیر پوشش آموزش‌های مهارتی قرار گرفته‌اند.

وی به عملکرد این مرکز در راستای آموزش در صنایع اشاره کرد و افزود: عملکرد این مرکز در بخش آموزش در صنایع به میزان ۲۸ نفردوره و ۲۰ هزار و ۴۱۴ نفرساعت بوده است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان لنجان گفت: طی سه ماهه نخست سال جاری در زندان زرین‌شهر آموزش‌های مهارتی به میزان ۲۸ نفردوره برگزار شده و یک‌هزار و ۶۸۰ نفرساعت در این زندان زیرپوشش آموزش‌های مهارتی قرار گرفته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در مرکز سیار روستایی نیز ۶۸ نفردوره آموزشی برگزار شده و ۵ هزار و ۶۹۲ نفرساعت در این مرکز زیرپوشش آموزش‌های مهارتی قرار گرفته‌اند، اظهارداشت: در بخش آموزش در پادگان نیز دوره‌های آموزشی به میزان ۷۸ نفردوره برگزار شده و ۴ هزار و ۱۶۸ نفرساعت زیرپوشش این آموزش‌ها قرار گرفته‌اند.

خاشعی با اشاره به اینکه در بخش آموزش در جوار دانشگاهی نیز دوره‌های آموزشی به میزان ۴۰ نفردوره برگزار شده و آموزش‌های مهارتی به ۴هزار و ۲۷۹ نفرساعت ارائه شده است، ادامه داد: در بخش استاد شاگردی نوین نیز آموزش‌های مهارتی به میزان هشت نفردوره برگزار شده و این آموزش‌ها به میزان ۵۲۲ نفرساعت ارائه شده است.

اصفهان پوشش دوره های آموزشی زندان صنعت فنی و حرفه ای آموزش مهارتی نفرساعت نفردوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر