کد خبر: 195898 A

مدیر مرکز نسوز شرکت فولاد مبارکه اصفهان:

نتیجه ثبت رکورد جهانی عمر نسوز در پاتیل‌های مذاب فولاد مبارکه در قالب مقاله‌ای در دومین همایش صنعت دیرگداز ایران در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ ارائه خواهد شد.

با همکاری تنگاتنگ مرکز نسوز فولاد مبارکه، اساتید دانشگاه علوم سرامیک و شرکت فرآورده‌های نسوز مهرگداز و در ‌‌نهایت با بکارگیری مواد نسوز تولید شده در داخل کشور، رکورد عمر نسوز در پاتیلهای مذاب فولاد مبارکه اصفهان به ۲۰۵ ذوب رسید.

به گزارش ایلنا از اصفهان؛ مدیر مرکز نسوز شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: در راستای سیاست‌های شرکت فولاد مبارکه درخصوص کاهش هزینه‌ها، بومی‌سازی مواد نسوز و کسب رکوردهای جهانی، عمر نسوز پاتیل با به کارگیری از مواد نسوز داخلی به رکورد عمر ۲۰۵ ذوب و متوسط عمر ۱۸۸ ذوب رسید.

غلامرضا صوفیان با اشاره به اینکه این رکورد با آجرهای تولید داخل بدست آمده است، اظهار داشت: این مواد نسوز در نوع خود در پاتیل‌های فولادسازی عمر بسیار بالا و قابل توجهی دارند.

صوفیان در ادامه رکورد قبلی عمر نسوز پاتیل در فولاد مبارکه را به تعداد ۲۰۱ ذوب و متوسط ۱۸۰ ذوب و با استفاده از آجرهای نسوز یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده مواد نسوز خارجی بیان کرد و افزود: کسب رکورد ۲۰۵ ذوب با استفاده از آجرهای تولید داخل، بسیار حائز اهمیت است.

وی کسب این موفقیت را حاصل ۲۳ سال کار و تلاش تنگاتنگ قسمت‌های مربوطه در تعیین کیفیت‌ها و انجام طرح‌های مختلف نسوزچینی در پاتیل‌ها و تاندیشهای مواد مذاب عنوان و تصریح کرد: نتیجه این همکاری‌‌ها در قالب مقاله‌ای در دومین همایش صنعت دیرگداز ایران در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ ارائه خواهد شد، ابراز امیدواری کرد که رکوردهای فوق با استفاده صحیح از منابع داخلی ادامه یابد.

اصفهان ایران شرکت فولاد صنعت فولاد مبارکه کاهش هزینه رکورد سیاست عمر نسوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر