کد خبر: 201057 A

در جلسه سازش اولیاء دم محکومین قصاص در زندان مرکزی اصفهان:

همزمان بادهه کرامت و درسلسله نشست‌های گذشت شاکیان از مددجویان، ۷ زندانی محکوم به قصاص از طناب دار در زندان مرکزی اصفهان به صورت دسته جمعی با رضایت شاکیان از طناب دار ر‌ها شدند.

مدیر کل زندان‌های استان اصفهان از نجات دسته جمعی ۷ زندانی محکوم به قصاص از طناب دار در جلسه صلح و سازش اولیاء دم محکومین قصاص در زندان مرکزی اصفهان خبرداد و گفت: برگزاری این گونه جلسات با حضور خیرین ارامش خاصی به مجموعه می‌افزاید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، رمضان امیری اظهارداشت: مددجویان محکوم به قصاص نفس در زندان‌ها از جمله زندانیانی هستند که امید کمتری نسبت به زندگی دارند و لذا با برنامه ریزی و دعوت از شکات به مناسبت‌های مختلف این امید در بین مددجویان افزایش می‌یابد.

وی افزود: براساس دعوت و هماهنگی‌های انجام گرفته تعداد بیش از ۳۰ نفر از اولیاء دم ۱۳ زندانی محکوم به قصاص به زندان دعوت شدند که در این راستا با حضور خیرین و گفتگو با اولیاء دم و شکات زمینه رهایی ۷زندانی محکوم به قصاص از طناب دار بصورت قطعی و توافقی مهیا شد.

امیری بیان داشت: در زمینه اخذ رضایت، ابتداء حق اجرای حدود الهی برای خانواده‌ها و اولیاء دم بازگو می‌شود و سپس با رودرو قرار دادن متهم و شاکی این زمینه مهیا می‌‌شود.

مدیر کل زندان‌های استان اصفهان گفت: چنانچه زندانی محکوم به قصاص به تعهدات خود عمل کند و رضایت قطعی از سوی اولیاء دم در شعبات اجرای احکام دادسرا‌ها اعمال شود، پرونده زندانی جهت ادامه تحمل حبس و یا تخفیف مجازات به نظر قاضی پرونده و اجرای احکام خواهد رسید.

استان اصفهان اصفهان حبس خانواده دادسرا زندان محکوم قصاص اولیاء طناب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر