کد خبر: 201062 A

استاد حوزه ودانشگاه:

برای رسیدن به خوشبختی، امنیت و عدالت دو بال اصلی محسوب می‌شوند.

حجت الاسلام گرجی از اساتید و مبلغین حوزه و دانشگاه در نشست شورای اداری زندان‌های استان با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات انجام گرفته در زندان‌ها کارکنان و مسئولین زندان‌ها را یکی از پایه‌های اصلی تامین و توسعه امنیت و آرامش در سطح جامعه عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حجت الاسلام گرجی از اساتید اخلاق حوزه و دانشگاه در جمع مدیران و مسئولین زندان‌های استان وجود امنیت در جامعه را مرهون تلاش‌های دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و نظامی عنوان کرد و مسئولین و کارکنان زندان‌ها را نیز در این مقوله سهیم دانست.

وی درسخنانی به دو موضوع امنیت و عدالت اشاره کرد و گفت: برای رسیدن به خوشبختی سه چیز باید مورد نظر قرار گیرد که امنیت و عدالت دو بال اصلی آن محسوب می‌شوند.

حجت الاسلام گرجی در ادامه افزود: کشور ایران به‌دلیل حساسیت و موقعیت مکانی در خاورمیانه، نیازمند حفاظت و امنیت روز افزون است که بحمدالله با توان و تلاش نیروهای نظامی، امنیتی و اطلاعاتی در سایه و چ‌تر امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری تاکنون موفق و پیروز بوده و خواهند بود.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه امنیت در زندگی را از جمله موارد مهم برشمرد و تصریح کرد: کلمه امنیت به معنای آرامش و امن بودن است که امنیت جامعه برعهده حکومت و امنیت فردی و زندگی به دست خود فرد است که باید به گونه‌ای زندگی کندتا بتواند باعثایجاد امنیت و آرامش در خانواده باشد.

وی در ادامه سخنانش به هوشیاری مدیران و مسئولین در برابر هجمه‌های دشمنان اشاره کرد و اظهارداشت: امروز دشمنان داخلی و خارجی برای برهم زدن آرامش مردم و تخریب و نظام و چهره ها و پایه گذاران انقلاب از هیچ چیز دریغ نمی‌کنند و متاسفانه در شبکه‌های اجتماعی هر روز به یک شخصیت مهم و برجسته کشوری ما توهین و افتراء صورت می‌پذیرد و باید برای مقابله با این هجمه‌ها از تمام هوشیاری و آکاهی لازم برخوردار باشیم.

حجت الاسلام گرجی در بخش پایانی سخنانش با توصیه مدیران و مسئولین به رعایت مردم داری، تکریم ارباب رجوع و کارگشایی به نقش موثر کارکنان در انجام وظایف سازمانی نیز اشاره کرد و گفت: در مجموعه اداری نباید از پرسنل زیر مجموعه غافل شد و اگر بخواهیم تلاش و موفقیتی در این زمینه کسب کنیم باید زمینه ایجاد رفاه، نشاط و روحیه را در آنان ایجاد و سپس باقاطعیت وتلاش و توان همه جانبه در راستای خدمت رسانی گام برداریم.

اخلاق اصفهان امام زمان امنیت و آرامش انقلاب جامعه خانواده زندان شبکه های اجتماعی مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر