کد خبر: 202044 A

رییس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی خمینی شهر:

به مناسبت بزرگداشت هفته تعاون از ۱۲ تا ۱۸ شهریور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از دو طرح تعاونی آفاق و مسکن شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر بازدید کرد.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمینی شهر در تشریح دو طرح تعاونی گفت: طرح تعاونی مصرف آفاق درب سید شامل توسعه فضای دسترسی این شرکت در زمینی با مساحت ۳۳۵ مترمربع و یکهزار و ۷۰۰مترمربع زیربنا در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمد تجلی افزود: این شرکت تعاونی که در سال ۸۴ تاسیس شده است هم اکنون دو هزار و ۱۰۰ نفر عضو با متوسط آورده برای هر نفر ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان است که هم اینک ۶۰۰میلیون تومان آورده جمع آوری شده است.

وی تاکید کرد: طرح تعاونی مسکن شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر نیز از سال گذشته در زمینی به مساحت شش هزار مترمربع با ۸۴ نفر عضو آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون مرحله سفت کاری این طرح رو به اتمام است، افزود: این پروژه در چهار بلوک شامل دو بلوک ۲۴ واحدی و دو بلوک ۱۷ واحدی شامل آپارتمان‌های دو و سه خوابه در هفت طبقه در دست اجراست.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اصفهان شبکه بهداشت و درمان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مسکن شهر تعاون تعاونی خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر