کد خبر: 202056 A

رئیس اداره فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد استان اصفهان:

دهمین نمایشگاه کتاب اصفهان با ۳۰۰ غرفه در سه سالن و با بیش از ۲۰۰ ناشر کشوری و ۲۰ ناشر بین المللی و همچنین ۴۰ ناشر استانی برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری بیش از سی برنامه جنبی با همکاری سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، رضا مهندسی گفت: دهمین نمایشگاه کتاب اصفهان با ۳۰۰ غرفه در سه سالن و با بیش از ۲۰۰ ناشر کشوری و ۲۰ ناشر بین المللی و همچنین ۴۰ ناشر استانی برگزار می‌شود.

وی با تشریح این برنامه‌ها افزود: این نمایشگاه دارای برنامه‌های جانبی مختلف شامل نشست‌های سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های ویژه‌ای برای کودکان و والدین و همچنین رونمایی و نقد و بررسی کتاب است.

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پایان تاکید کرد: شب شعر با عنوان شب غزل، مراسم شاهنامه خوانی با عنوان شب سیمرغ و شب داستان و کارگاه داستان خوانی با حضور داستان نویسان بر‌تر کشوری از دیگر برنامه‌های جانبی نمایشگاه است.

اداره فرهنگ و ارشاد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اصفهان اقتصاد مقاومتی سبک زندگی شاهنامه کودکان نمایشگاه کتاب والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر