کد خبر: 202780 A

در چهارمین جشنواره تجلیل از خادمان علم و پژوهش:

همزمان با میلاد حضرت امام رضا(علیه السلام) مراسم تجلیل ازکارکنان نمونه دانشگاه صنعتی اصفهان باعنوان چهارمین جشنواره تجلیل از خادمان علم و پژوهش روز گذشته وبا تجلیل از ۲۵ کارمند، کار‌شناس و مدیر نمونه این دانشگاه برگزار شد.

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان، موفقیت‌های دانشگاه صنعتی اصفهان را حاصل تلاش کلیه دانشگاهیان دانست و تصریح کرد: هرکس به نوبه خود سهمی از این موفقیت‌ها را دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سید محمود مدرس هاشمی افزود: بخش زیادی از افتخارات کنونی دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان یکی از یکصد دانشگاه برترآسیا، یکی از یکصد دانشگاه جوان دنیا و نیز ارتقاء رتبه این دانشگاه از جایگاه ۹۵ آسیا به ۸۵ و افتخارات دیگری از این قبیل حاصل کار، تلاش و زحماتی است که شما عزیزان در بخش‌های مختلف دانشگاه عهده دار آن هستید.

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان ارتقاء رضایت‌مندی کارکنان را از سرفصل‌های اصلی مدیریت این دانشگاه طی یکسال گذشته بیان کرد و گفت: در نشست مشترکی که سال گذشته با کارکنان دانشگاه داشتیم موضوعاتی مطرح شد که با پیگیری مسئولین دانشگاه موفق به انجام بخش عمده‌ای از آن‌ها شدیم و البته هنوز در حال پیگیری برای به نتیجه رسیدن بخش دیگری از آن‌ها هستیم.

وی همچنین از ارائه برنامه‌ای دقیق به منظور برگزاری نشست‌های مشترک با کارکنان، دانشجویان و اعضای هیأت علمی در اوایل مهرماه خبر داد و گفت: اکثر کارکنان با ابراز رضایت از نحوه انجام کار‌ها در بخش‌های دیگر نیز انتقادات و پیشنهادات خوبی را مطرح نمودند. اجرای آیین نامه اعضای غیرهیأت علمی یکی از مطالبات بحق کارکنان است که روند پیگیری آن هنوز نیز در حال انجام است.

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان ارائه یارانه غذا، بیمه تکمیلی، مرخصی تشویقی، ارائه بن‌های رفاهی و تشکیل شورای صنفی کارکنان را بخشی از مطالبات محقق شده کارکنان این دانشگاه عنوان کرد.

وی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت‌های زیاد آیین نامه اعضای غیرهیأت علمی افزود: با کار شبانه روزی و بی‌وقفه در حوزه امور اداری، افرادی که پرونده‌های خود را ارسال کرده بودند در رتبه‌های خودشان قرار خواهند گرفت و در این ماه مابه التفاوت حقوق خود از ابتدای سال جاری را نیز دریافت خواهند کرد.

مدرس هاشمی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از پیشنهادات کارکنان دانشگاه در طرح نظرسنجی، مربوط به کارکنان قراردادی که دوسوم کارکنان این دانشگاه را شامل می‌شوند بوده است تصریح کرد: در آیین نامه فعلی مزایایی برای کارکنان رسمی و پیمانی دیده شده که متأسفانه برای کارکنان قراردادی در نظر گرفته نشده است.

وی با تأکید بر به‌ حق و جدی بود این مطالبات افزود: بهره‌مندی کارکنان قراردادی از این مزایا مغایرتی با سیاست دولت بر استخدام رسمی و پیمانی کمتر در سازمان‌های دولتی ندارد و انشالله با پیگیری مداوم از وزارتخانه و هیأت امنای دانشگاه سعی ما بر انجام این موضوع است.

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان در پایان با عذرخواهی از عملی نشدن بخشی ازمطالبات کارکنان به دلیل محدودیت‌های قانونی، مالی و تجربی گفت: هدف نهایی ما برای کارکنان این دانشگاه رسیدن به احساس افتخار برای حضور و فعالیت در این دانشگاه است.

تکریم و تجلیل از خانواده ۱۰ تن از شهدای گلگون کفن دانشگاه صنعتی اصفهان، شهید قاسم ترک لادانی، شهید سبزعلی جعفری، شهید قدرت ا… ریاحی، شهید قاسم صالحی کهریزسنگی، شهید ولی ا… صالحی، شهید تقی عابدی، شهید عبدا… فرهادی، شهیدیدا… مختاری، شهید احمد می‌رسعیدی و شهید مرتضی کوچکی از دیگر بخش‌های مهم این مراسم بود.

آیین نامه استفاده از ظرفیت اصفهان امام رضا حقوق خانواده دولت شبانه روزی وزارتخانه یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر