کد خبر: 205141 A

به مناسبت هفته دفاع مقدس:

به منظورترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه بین شهروندان و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، همایش بزرگ دوچرخه سواری در گلپایگان ۴ مهر ماه برگزار می‌شود.

شهردار گلپایگان با اشاره به اینکه همایش بزرگ دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در گلپایگان برگزارمی شود، گفت: این همایش به همت شهرداری گلپایگان و با مشارکت کلیه ادارات وسازمان‌ها در ۴مهرماه برگزارمی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گلپایگان، محمود بخشی تأکید کرد: دوچرخه سواران علاقمند به شرکت در این همایش در تمام رده‌های سنی ساعت ۹صبح روز جمعه ۴مهرماه، از مقابل پارک شهر به سمت گلزار مطهر شهدای شهر گلپایگان حرکت می‌کنند.

وی بیان داشت: همایش بزرگ دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه سواری بین شهروندان(آقایان) برگزار می‌شود.

بخشی ادامه داد: در این همایش پس از حضور در گلزار مطهر شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به قید قرعه جوائزی از سوی شهرداری گلپایگان به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

شهردار گلپایگان یادآوری کرد: همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته دفاع مقدس در روز جمعه ۴مهرماه، با حضور کلیه شهروندان علاقمند(آقایان)، از محل پارک شهر به سمت گلزار مطهر شهدای شهر گلپایگان حرکت می‌کند.

انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ دفاع مقدس دوچرخه سواری شهرداری برگزار مناسبت هفته همایش گلپایگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر