کد خبر: 208772 A

درشش ماهه نخست امسال:

در شش ماهه نخست امسال ۹ هزار و ۲۵۷ خدمات شماره گذاری خودرو و موتورسیکلت به شهروندان شهرستان نجف آباد ارائه شده است.

فرمانده انتظامی نجف آباد اصفهان با اشاره به ۹ هزار و ۲۵۷ خدمات شماره گذاری خودرو و موتورسیکلت، از کاهش ۹ درصدی تصادفات فوتی در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سرهنگ " علی جعفری نژاد " گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان با اجرای طرح های انضباطی ترافیکی، آموزش همگانی، اصلاح هندسی خیابان ها و اعمال قانون رانندگان متخلف در شش ماه نخست سال موفق شد تصادفات فوتی را ۹ درصد و تصادفات جرحی را ۱۰ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش دهد.

وی افزود: در این مدت تعدادی وسایط نقلیه متخلف بدلیل سایر تخلفات توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

سرهنگ " جعفری نژاد " به خدمات مرکز شماره گذاری اشاره کرد و گفت: در این مدت ۹ هزار و ۲۵۷ خدمات شماره گذاری خودرو و موتورسیکلت به شهروندان شهرستان نجف آباد ارائه شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: نصب دوربین های هوشمند ثبت تخلف در تقاطع های پر تردد شهرستان نجف آباد صورت گرفته و در هفته نیروی انتظامی از اتاق مانیتورینگ و این دوربین ها بهره برداری شود.

وی در خصوص تشدید برخورد با خودرو های متخلف و حادثه ساز، گفت: خودرو های متخلف و حادثه ساز توسط ماموران اعمال قانون و عکس آن به همراه برگه جریمه به درب منازل این گونه رانندگان ارسال می شود.

اصفهان پلیس راهنمایی و رانندگی خودرو دوربین قانون موتورسیکلت نیروی انتظامی گذاری شماره نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر