کد خبر: 211546 A

رئیس ستاد احیاء شهرستان اصفهان:

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی دفترستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر در منطقه ۱۵ اصفهان تاسیس و افتتاح شد.

رئیس ستاد احیاء شهرستان اصفهان، در مراسم راه اندازی دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر که در منطقه ۱۵ با حضور مسئولین و مدیران ارشد استان اصفهان برگزار شد، با اشاره به اینکه ترک فریضتین امر به معروف و نهی از منکر، غروب و غربت دین و دین ‌داری را به همراه دارد، گفت: با افتتاح دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، گل سرسبد حرکت‌های اجتماعی انسان را تقویت و ترویج نموده و به احیای این فریضتین الهی بعنوان وظیفهٔ همگانی همت می‌گماریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمد علی احمدی، به اهمیت و لزوم تشکیل و راه اندازی شوراهای منطقه‌ای و احیای امر به معروف و نهی از منکر به صورت متمرکز و مستمر در مناطق مختلف شهر اصفهان افزود: لزوم کارهای ایجابی و تشکیل کارگروه‌های فرهنگی به منظور بسط و نشر معارف دینی و بسترسازی جهت ترویج فرهنگ احیای سنن الهی یک وظیفه است.

در این جلسه که با حضور مسئولین و مدیران ارشد استان اصفهان و دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونین شهرداری اصفهان، مدیران و مسئولین ستاد احیاء شهرستان در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۱۵ برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین ربانی، امام جمعه خوراسگان سخنرانی کرد.

استان اصفهان اصفهان امام جمعه امر به معروف و نهی از منکر ترویج فرهنگ دین سالن اجتماعات علی احمدی مسئولان استانی و شهرستانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر