کد خبر: 211566 A

دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی در سال ۱۳۹۳ به میزبانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان برگزار شد‏.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به برگزاری دومین کار گروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی در سال ۱۳۹۳ به میزبانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: این جلسه با شرکت مدیران سازمان‌های کارگروه تخصصی امداد و نجات و با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در سالن کنفرانس ستاد جمعیت استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، داریوش کریمی اظهار داشت: این جلسه با محوریت بررسی حوادثسه ماهه تابستان و حوادثویژه شش ماهه اول سال تشکیل شد.

کریمی ادامه داد: همچنین در خصوص خطوط سه رقمی امدادی و تداخلات و مزاحمت‌های این خطوط بحثو بررسی شد و مقرر گردید مخابرات، صداوسیما و کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.

وی خاطر نشان کرد: از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه انجام وظایف سازمانهای شهرداری، آتش نشانی، آب و فاضلاب و هلال احمر با توجه به فصل پائیز و وقوع بارندگی‌های این فصل مطابق شرح وظایف جهت آبگرفتگی منازل و معابر بود.

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان اضافه کرد: همچنین در خصوص کوچ عشایر و تسریع انجام این امر و مباحثامدادی مربوطه با توجه به احتمال بارشهای فصلی بحثو تبادل نظر شد.

آب و فاضلاب آتش نشانی استان اصفهان اصفهان امداد و نجات امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان مخابرات مدیریت بحران هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر