کد خبر: 212618 A

در شش ماهه اول سال صورت گرفت:

در شش‌ماهه اول سال ۱۳۹۳ با توجه به حجم محصولات‌ صادراتی ‌در شرکت فولاد مبارکه اصفهان، رکورد جدید بسته‌‌بندی کلاف ‌صادراتی و متال باکس در واحد بسته‌بندی و بارگیری نورد سرد به میزان ۴۵۳ هزار و ۹۶ تن ثبت شد.

رییس واحد بسته بندی و بارگیری ناحیه نورد سرد با شاره به ثبت رکورد بسته بندی کلاف صادراتی و متال باکس در واحد بسته بندی و بارگیری ناحیه نورد سردفولاد مبارکه گفت: در شش‌ماهه اول سال ۱۳۹۳ بنا به درخواست مشتریان داخلی نسبت به دریافت محصولات با تیپ بسته‌بندی متال‌باکس و همچنین با توجه به حجم محصولات‌ صادراتی ‌در شرکت فولاد مبارکه اصفهان، رکورد جدید بسته‌ بندی کلاف ‌صادراتی و متال باکس در واحد بسته‌بندی و بارگیری نورد سرد به میزان ۴۵۳ هزار و ۹۶ تن ثبت شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علیرضا رییسی افزود: ۸۴۳ هزار و ۲۱۹ تن محصول فولادی(کلاف و ورق) در واحد بسته‌بندی و بارگیری ناحیه‌ نورد‌سرد ثبت‌شد، که از این مقدار بسته‌بندی، ۶۹۳ هزار و۷۳۴ تن کلاف سرد و پوشش‌دار و ۱۴۹ هزار و ۴۸۵ تن ورق‌سرد و قلع اندود است.

وی ادامه داد: ۳۳۶ هزار و ۳۶۹ تن از محصولات کلاف با تیپ‌های متال‌باکس و صادراتی و همچنین به میزان ۱۱۶ هزار و ۷۲۷ تن ورق ‌سرد و قلع اندود با تیپ‌های بسته‌بندی متال باکس و صادراتی بسته‌بندی شد، که در مجموع رکورد ۴۵۳ هزار و ۹۶ تن محصول با تیپ بسته بندی کلاف صادراتی و متال ‌باکس در شش‌ ماهه اول سال۹۳ به ثبت رسید که ۲۵ درصد رشد نسبت به شش ماهه دوم سال ۱۳۹۲ داشته است.

وی اذعان داشت: در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان، علاوه بر رشد چشمگیر بسته‌بندی در ماه‌های اخیر در واحد بسته‌بندی و بارگیری نورد سرد، کیفیت بسته بندی محصولات نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است.

رئیسی تصریح کرد: گزارشات مثبت بازرسان SGS و افزایش رضایتمندی مشتریان از نحوه بسته‌بندی محصولات، بیانگر ارتقا کیفی بسته‌بندی است و این در حالی است که کیفیت بسته بندی محصولات صادراتی نیز از جانب مشتریان خارجی و همچنین انبارهای واسطه در بنادر و مرزهای کشور بسیار مورد پسند واقع شده است.

اصفهان پوشش رشد شرکت فولاد فولاد مبارکه بسته بندی صادراتی سرد کلاف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر