کد خبر: 214985 A

درهمایش بزرگداشت روز استاندارد در اصفهان صورت گرفت:

در همایش بزرگداشت روز استاندارد و تجلیل از واحدهای برگزیده استان اصفهان از ۴۳ واحد تولیدی بر‌تر استانی و کشوری، مسئولین کنترل کیفیت واحد‌های تولیدی استان، آزمایشگاه‌های همکار، مراکز آموزشی و دستگاه‌های نمونه قابل تقدیرکه در طول یک سال گذشته در زمینه ترویج فرهنگ استاندارد و رعایت الزامات آن در واحد‌های تولیدی بیشترین همکاری را با اداره کل استاندارد استان اصفهان داشته‌اند، تجلیل شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره استاندارد استان اصفهان، در این همایش از۳ واحد نمونه کشوری، ۱۰ نفر مسئولین کنترل کیفیت واحد‌ها، یک نفر مسئول کنترل کشوری، یک مرکز آموزشی نمونه استانی و یک مرکز آموزشی نمونه کشوری، یک آزمایشگاه همکار اداره استاندارد، یک دستگاه قابل تقدیر و یک تدوینگر استاندارد تقدیر قرار گرفتند.

در همایش روز جهانی استاندارد(۱۴ اکتبر) بیش از ۲ هزار نفر از صنعتگران، تولیدکنندگان همچنین کار‌شناسان واحد‌های کنترل کیفیت کارخانجات، مدیران شرکت‌ها و واحد‌های نمونه کشو ری و استانی که در زمینه رعایت قوانین استاندارد تلاش‌های مثمر ثمری انجام داده بودند حضور داشتند.

خاطر نشان می‌سازد؛ جوایز برگزیدگان شامل لوح تقدیرو تندیس بود.

هر ساله در راستای ترویج فرهنگ استاندارد در بین تولید کنندگان، از واحد‌های نمونه‌ای که بیشترین الزمات بخش استاندارد را مورد توجه قرار داده‌اند در روز جهانی استاندارد تقدیر به عمل می‌آید.

استان اصفهان استاندارد اصفهان ترویج فرهنگ روابط عمومی کشوری واحد تقدیر روز تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر