کد خبر: 215045 A

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان:

دوره‌های آموزش امداد در ۶۱۷ کانون دانش آموزی استان اصفهان برگزار شد که در این کانون‌ها ۹ هزار دانش آموز تحت آموزش عمومی امداد عمومی نجات قرار گرفتند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی امداد در مقطع ابتدایی که دو سال پیش به شکل پایلوت در اصفهان برگزار شد و هم اکنون به شکل فراگیر در سطح کشور این اقدام انجام می‌گیرد، گفت: این دوره‌ها در ۶۱۷ کانون دانش آموزی استان اصفهان برگزار شد که در این کانون‌ها ۹ هزار دانش آموز تحت آموزش عمومی امداد عمومی نجات قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، خانبازی، در نشست خبری به مناسبت هفته ایمنی و کاهش بلایای طبیعی اظهار داشت: در شش ماه اول امسال ۱۵ مرحله اردوی کشوری انجام گرفت که ۴ نفر از اصفهان در این اردو‌ها منتخب کشوری شدند. چرا که این نخستین دوره متمرکز تربیت مربی با کیفیت خوب و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بود.

وی تاکید کرد: از ابتدای سال تاکنون در حدود ۵۰ هزار نفر در برنامه‌های اردویی، مسابقات، همایش‌ها، فعالیت‌های ورزشی و اردوهای برون و درون استانی، کویرنوردی و برنامه‌های آموزشی و دیگر برنامه‌های زیر نظر جمعیت هلال احمر استان اصفهان شرکت کردند.

وی ادامه داد: ۶۰ نفر در این مدت پایه داوطلبی امداد و نجات را فرا گرفتند و ۳ هزار نفر در اردوهای کشوری حضور یافتند.

استان اصفهان اصفهان امداد و نجات برنامه های آموزشی جمعیت هلال احمر استان دانش آموز دانشگاه علوم پزشکی دوره های آموزشی کانون امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر