کد خبر: 219382 A

از ۱۷ تا ۱۹ آبان:

دومین دوره مسابقات سراسری قرآن قوه قضائیه از ۱۷ تا ۱۹ آبان در قالب منطقه پنج با شرکت استان‌های بوشهر، خوزستان، لرستان، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری در اصفهان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی دادگستری کل استان اصفهان، از میزبانی این استان جهت برگزاری دومین دوره از مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم ویژه کارکنان دادگستری سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمد دهقان افزود: دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضائیه از ۱۷ تا ۱۹ آبان سال جاری در قالب منطقه پنج با شرکت استان‌های بوشهر، خوزستان، لرستان، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

دهقان اظهار کرد: مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات منطقه‌ای با حضور ۲۰۰ شرکت‌کننده از بانوان و آقایان کارکنان ادارات کل دادگستری شش استان کشور، صبح یکشنبه، ۱۸ آبان در هتل ابن سینا برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: شرکت‌کنندگان قرآنی در مسابقات منطقه‌ای در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم و درک مفاهیم و تفسیر به رقابت خواهند پرداخت.

معاون فرهنگی دادگستری کل استان اصفهان افزود: پیام حرکت الهی و ارشادی پیامبران و امامان(ع)، ولایت‌محوری و تمسک جستن به قرآن و اهل البیت(ع) بود.

دهقان توسعه و ترویج قرآن کریم و تربیت و پرورش قاریان قرآن کریم را یکی از اهداف برگزاری این مسابقات دانست.

استان اصفهان استان کشور اصفهان چهارمحال و بختیاری رقابت قرآن قرآن کریم قوه قضائیه کهگیلویه و بویراحمد مسابقات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر