کد خبر: 222654 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان:

با توجه به شروع بارشهای زودهنگام در استان اصفهان ۱۰۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری با استعداد ۶۰۰ نفر نیروی راهدار به همراه ۶۰۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین در سطح راههای استان اصفهان مستقر شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با گرامیداشت دهه «ایمنی راهها و مسئولیتهای ما» رعایت ایمنی در جاده‌ها را مهم عنوان کرد و گفت: بحثایمنی بیشتر به کاربران راه بر می‌گردد که با توجه به بررسی‌های بعمل آمده بیشترین آمار حوادثناشی از رانندگی عامل انسانی است و بهترین راهکار فرهنگ‌سازی و اصلاح شیوه رانندگی در جاده‌هاست.

به گزارش ایلنا از اصفهان؛ محمود محمودزاده با بیان اینکه رانندگی در جاده‌ها با رانندگی در شهر متفاوت است و تجربه‌های خاص خود را می‌خواهد اظهار داشت: رانندگان قبل از سفر می‌بایست اطلاعات و آخرین وضعیت جاده‌ها را از مرکز مدیریت راهها کسب و با تجهیزات کامل رانندگی به خصوص در فصل زمستان نسبت به سفر اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به آغاز بارشهای زودهنگام، از آماده‌باش راهداری زمستانی خبر داد و تصریح کرد: راهداری زمستانی در قالب ۱۰۰ اکیپ ثابت و سیار با استعداد ۶۰۰ نفر نیروی راهدار و ۶۰۰ خودروی سبک و سنگین در خدمتگزاری به مردم عزیز در سطح راههای استان اصفهان به خصوص مسیرهای صعب‌العبور مستقر و در حال خدمت‌رسانی است.

وی ضمن توصیه رعایت موازین قانونی و مقررات راهنمایی و رانندگی از ترددکنندگان از راههای استان اصفهان خواست قبل از سفر از از طریق شماره‌های تماس گویای ۱۴۱،۳۶۶۸۶۴۴۶ و همراه ۰۹۱۳۳۲۸۸۰۰۰ که به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی می‌باشند از آخرین وضعیت جوی و راههای استان مطلع و با تجهیزات ایمنی کامل اقدام به سفر کنند.

آماده باش استان اصفهان اصفهان جاده خدمت رسانی راه و شهرسازی استان زمستان شبانه روزی فرهنگ سازی مقررات راهنمایی و رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر