کد خبر: 222715 A

اصفهان از نظر وسعت، تعداد شهرستان‌ها، تعداد مجتمع‌های بین راهی، پاسگاه‌های پلیس راه مراکز معاینه فنی و میزان حمل کالا همواره جر استان‌های پیشتاز کشور است.

مدیر کل منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در دیدار با کارکنان سازمان حمل و نقل استان به شناسایی کاستی‌ها و مرتفع کردن مشکلات اداری کارکنان ستادی سازمان اصفهان در جهت ارتقاء خدمات اداری آنان پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمودی در این دیدار اصفهان را قلب جغرافیایی و حمل و نقل کشور عنوان کرد و گفت: اصفهان از نظر وسعت، تعداد شهرستان ها، تعداد مجتمع های بین راهی، پاسگاه های پلیس راه مراکز معاینه فنی و میزان حمل کالا همواره جر استان های پیشتاز کشور است.

وی ادامه داد: ۱۰ درصد حمل و نقل کشور از استان اصفهان انجام می شود و این مستلزم آن است که سازمان راهداری به استان اصفهان نظر ویژه ای داشته باشد.

مهندس محمودی ضمن قدردانی از زحمات مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان به خاطر برپایی این جلسه و اهتمام برای حل مشکلات سازمان گفت: مشکلات مطرح شده در این جلسه نیازمند آن است که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تمام همت خود مشکلات ومعضلات این حوزه را برطرف نماید.

استان اصفهان اصفهان پلیس راه حمل و نقل حمل و نقل و پایانه های راهداری و حمل و نقل جاده سازمان حمل و نقل قلب مشکلات معاینه فنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر