کد خبر: 231358 A

در هشت ماه نخست امسال، نزدیک به ۵ هزارنفر ساعت آموزش‌های علمی، کاربردی، ایمنی و بهداشت کار در محل صنایع استان اصفهان برگزار شد.

سرپرست گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار اصفهان گفت: در هشت ماه سال جاری نزدیک به ۵هزار نفر ساعت آموزش‌های علمی کاربردی ایمنی و بهداشت کار در قالب ۳۶ دوره آموزشی در محل صنایع استان اجرا شده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حبیب اله مقصودی، با بیان این مطلب افزود: دوره‌های آموزشی علمی کاربردی ایمنی و بهداشت کار بر حسب تقاضای موسسات و شرکتهای متقاضی و طبق استانداردهای تدوین شده، به مدت ۳ ساعت وحداقل در قالب گروه‌های ۲۵ نفره کارگران و کار‌شناسان در محل شرکت‌ها و موسسات تولیدی، خدماتی و کشاورزی اجرا و جهت شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه رسمی صادر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عدم اجرای دوره‌های آموزشهای ایمنی و بهداشت کارتوسط کارفرمایان موجب بروز مخاطرات و حوادثناشی از کار در سطح صنایع می‌گردد اظهار داشت: مدیران صنایع می‌توانند ضمن برقراری ارتباط موثر با کار‌شناسان این گروه از امکانات سمعی و بصری، پوسترهای ایمنی ودستور العملهای ایمنی و بهداشت کار بهره‌مند شوند.

گفتنی است، مدیران واحدهای تولیدی و خدماتی می‌توانند علاوه بر دوره آموزشی مذکور نسبت به ثبت نام و حضورکارکنان در دوره‌های تخصصی ایمنی و بهداشت کار این گروه طبق تقویم آموزشی سال ۹۳ اقدام کنند.

استان اصفهان اصفهان تقویم دوره های آموزشی کشاورزی برگزاری آموزش ایمنی صنایع بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر