کد خبر: 235694 A

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن شرکت مخابرات استان:

پروژه مسکن غدیر(سپاهان‌شهر) به عنوان یکی ازموفق‌ترین پروژه های تعاونی مسکن، درمهلت مقرر تکمیل و سه ماه پیش به متقاضیان تحویل شد.

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن شرکت مخابرات استان اصفهان با اشاره به اینکه پروژه مسکن سپاهان شهراز موفق ترین پروژه‌ی تعاونی مسکن طی سال های اخیر دانست و افزود: این پروژه در مدت زمان پیش‌بینی شده تکمیل و به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از اصفهان، غلامرضا زینلی؛ با اشاره به اینکه واحدهای این پروژه از سه ماه پیش به اعضاء تحویل داده شده است، تصریح کرد: این پروژه با توجه به قیمت تمام شده و قیمت حال حاضر، سودمند بوده است.

وی اظهار داشت: بمنظور افتتاح و بهره برداری از پروژه مسکونی تجاری سپاهان شهر برنامه‌ای همزمان با عید غدیر پیش‌بینی شد، که به دلیل عدم امکان حضور مسئولان استانی به خاطر حضور مسئولان کشوری در استان، به زمان دیگری پس از ایام محرم و صفر موکول شد.

وی افزود: از اینرو این پروژه غدیر نام گرفت و ۳ ماه است که صاحبان آن، واحدها را تحویل گرفته و در آن سکونت دارند.

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن عنوان نمود: پروژه غدیر با اخذ پروانه در سال ۱۳۸۹، در سال ۱۳۹۰ شروع و تا سال ۱۳۹۳ در زمان منطقی پیش بینی شده، به پایان رسید.

وی بیان داشت: این پروژه با ۷هزار و۵۰۰ مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت یک هزار و ۴۰۰ متر مربع واقع گردیده و مساحت مفید آن حدود ۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع است.

زینلی افزود: مجتمع غدیر دارای ۵۲ واحد در ۶ طبقه شامل ۲۴ واحد یک خوابه با مساحت ۶۵ متر مربع، ۲۸ واحد دوخوابه با مساحت یکصد مترمربع و ۱۰ واحد تجاری ۳۰ مترمربعی است که بدون اخذ وام بانکی و با موفقیت به بهره‌برداری رسید.

وی عنوان کرد: این مجتمع دارای نمای چوب و سنگ و طرح نادر در استان اصفهان بوده و مجموعه دارای پست برق مجزا، پارکینگ و انباری می باشد.

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن در ادامه با بیان اینکه پروژه کیهان(جی شیر) در سال ۱۳۹۰ تحویل داده شده است، اظهار داشت: این پروژه در قالب ۳ بلوک ۳۰ واحدی و ۱۳ واحد تجاری دارای سکنه و در حال بهره برداری است.

زینلی؛ همچنین در خصوص پروژه شفق با توجه به مباحثموجود به ارائه توضیحات تکمیلی پرداخت و افزود: تعاونی مسکن با شرکت در مزایده شرکت مخابرات استان جهت خرید زمین پروژه اقدام نموده و به صورت کاملا قانونی برنده گردید.

وی تصریح کرد: همچنین کلیه اقدامات قانونی برای اخذ پروانه ساخت و شروع عملیات درجریان یک پروسه طولانی مدت صورت پذیرفته و خوشبختانه در حال حاضر سقف سوم پروژه در حال اتمام است.

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن تأکید کرد: کلیه معارضات موجود به اتمام رسیده و پاسخگویی از طریق مراجع قانونی ذیربط انجام شده است.

وی با بیان اینکه پروژه با قوت و سرعت توسط پیمانکاردرحال ساخت است، افزود: اعتراضات صورت گرفته، به خاطر درخواست اهالی جهت ایجاد یکسری امکانات و یا ایجاد اماکن عمومی برای استفاده ساکنین منطقه و تعریض خیابان بود.

زینلی اضافه کرد: عمل به درخواست اهالی با توجه به پرداخت هزینه خرید زمین و اخذ پروانه و مجوزهای لازم توسط تعاونی مسکن بر اساس قانون ممکن نبوده و متولیان امر جهت اقدام برای ایجاد امکانات در راستای رفاه حال ساکنین منطقه قول‌هایی داده اند.

وی توضیح داد: برای این پروژه در زمینی به مساحت ۲ هزار مترمربع، ۵۶ واحد مسکونی در ۷ طبقه و با ۱۰۰ مترمربع فضای مفید پیش بینی شده است.

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن همچنین به پروژه مرکز شهید قندی اشاره نمود و یادآور شد: مقرر گردید این پروژه به صورت مشارکتی با شرکت ها و یا افراد حقیقی طی اعلام فراخوانی، ساخته شود.

وی افزود: متأسفانه تعاونی مسکن به عنوان یکی از شرکت‌کنندگان و تنها شرکت کننده در فراخوان و علیرغم اینکه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بابت ضمانت شرکت در فراخوان به حساب مخابرات واریز نموده است، هنوز به عنوان شریک ساخت معرفی نشده است.

زینلی خواستار تعیین تکلیف هر چه سریعتر این پروژه توسط مخابرات شد و افزود: از این رهگذر می توان پروژه مشارکتی خوبی را شروع نموده و افراد زیادی از مزایای آن بهره مند گردند.

وی در ادامه توضیح داد: جهت استفاده از مزایای تعاونی مسکن، اولویت ثبت نام در ابتدای هر پروژه با افرادی است که تا کنون از مزایای تعاونی مسکن استفاده نکرده‌اند و در مرحله بعدی دیگر افراد متقاضی می توانند ثبت نام کنند.

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن همچنین در خصوص برنامه‌های آتی تعاونی مسکن، اظهار داشت: در راستای کاهش فاصله زمانی عضوگیری تا تحویل واحد مسکونی، خرید تراکم به جای خرید زمین در پروژه های اتی اعمال می شود.

وی افزود: در راستای این تصمیم هیئت مدیره چند نقطه مناسب شناسایی شده و امیدواریم تا قبل از پایان سال جاری یکی از این پروژه ها که حداقل شامل یکصد واحد مسکونی شود، خریداری و عملیات ساخت آن شروع شود.

زینلی در پایان ضمن تشکر از مدیرعامل و هیئت مدیره تعاونی مسکن به خاطر همفکری و همدلی و همچنین کارکنان و همکاران شرکت مخابرات به خاطر اعتماد به تعاونی، تصریح کرد: تعاونی مسکن مخابرات به عنوان یکی از تعاونی های برتر استان شناخته شده و محل امنی برای سرمایه گذاری کارکنان شرکت است.

استان اصفهان برق سرمایه گذاری شرکت مخابرات شیر محرم مخابرات مزایده مسکن هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر