کد خبر: 235979 A

مسئول عقیدتی، سیاسی ارتش منطقه اصفهان:

ویژگی‌های بارز و شاخص رزمایش محمد رسول ا..(ص)، تعامل، تبادل و هماهنگی و وحدت اقشار مختلف نیرو‌های مسلح است که نشان از انسجام و وحدت رویه کامل در کشور است.

مسئول هماهنگ‌کننده عقیدتی، سیاسی ارتش منطقه اصفهان با اشاره به اینکه از فاکتورهای برتری‌سازی ارتش جمهوری اسلامی شاخصه‌های معنوی است و بصیرت، ایمان، تلاش بسیجی، مدیریت جهادی، عزم ملی و ولایت‌مداری است گفت: شاخصه‌های معنوی است که جزو فاکتور برتر در قدرت نظامی به حساب می‌آید، بدین منظور در بحثبرنامه‌های فرهنگی و عملیات روانی و توجه به بعد نرم‌افزاری در برگزاری رزمایش محمد رسول‌الله(ص) دارای اهمیت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حجت‌الاسلام سید عباس قریشی پیش از ظهر امروز در نشست خبری پیرامون تشریح برنامه های فرهنگی رزمایش بزرگ محمد رسول‌الله(ص) با اشاره به فرارسیدن سالروز۹ دی که به نام بصیرت افزایی ملت با ولایت نامگذاری شده است گفت: مردم اصفهان در این زمینه همیشه پیشتاز بوده اند و ما نیز به عنوان به سربازان ولایت امسال نیز طبق سنوات قبل برنامه های پرثمری را برای مردم و ارتشیان به مرحله اجرا خواهیم گذاشت.

وی گریزی به برنامه های رزمایش بزرگ محمد رسول ا… زد و ادامه داد: از جمله ویژگی‌های بارز و شاخص این رزمایش، تعامل، تبادل و هماهنگی و وحدت اقشار مختلف نیرو‌های مسلح کشور است که نشان از انسجام و وحدت رویه کامل در کشور است.

وی افزود: توجه خاص به معنویت، اخلاص، افزایش روحیه بسیجی و جهادی در بین نیرو‌های مسلح، برگزاری نماز جماعت، برگزاری دعای پرفیض ندبه و کمیل و پخش نواهای حماسی از جمله شاخص‌ترین برنامه‌های فرهنگی مدنظر از سوی عقیدتی، سیاسی در رزمایش بزرگ محمد رسول‌الله(ص) است.

مسئول هماهنگ‌کننده عقیدتی، سیاسی ارتش منطقه اصفهان تصریح کرد: به واسطه پیشتازی مردم ولایتمدار و حضور ولایتمدارانه در ۸ دی سال ۸۸، ویژه‌برنامه‌ای با موضوع بصیرت در این روز با عنوان «گفتمان خانواده و بصیرت در حسینه سید‌الشهدای(ع) ارتش» با حضور کارکنان و خانواده‌های ارتش برگزار می‌شود.

اصفهان برنامه های فرهنگی جمهوری اسلامی خانواده شاخص وحدت رزمایش محمد مسلح رسول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر