کد خبر: 238076 A

مدیر کل فنی و حرفه ای استان اصفهان:

فعالیت ۴۰۰ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در استان اصفهان می تواند نقش اثرگذاری در ایجاد شرایط اشتغال فراهم آورد.

مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با اشاره به اهمیت مقوله نظام تحولات اداری اظهار داشت: زمانی دستگاه پویایی لازم را در خود ایجاد می‌کند که مؤلفه‌های درون سیستم درک درستی از محیط پیرامونی و شناخت دقیقی از نیاز‌ها و متغیرهای بیرونی به لحاظ کمی و کیفی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، ابوطالب جلالی با اشاره به به‌سازی و تحول در نظام اداری افزود: در استان اصفهان به دلیل قابلیت‌های ارزشمند و مزیت‌های منطقه‌ای، ضمن شناخت صحیح می‌توان مهارت‌هایی که متناسب با آن قابلیت‌ها باشد را در اختیار جوانان قرار داد.

وی ضمن اشاره به اینکه دولت در اجرای آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باید به عنوان بازوان قوی خدمات نقش آفرین باشد، عنوان کرد: از سال ۹۲ قریب به ۴۰۰ آموزشگاه آزاد با مشارکت مردمی توانسته‌اند با سرمایه خود مجوز آموزشی را اخذ و شرایط شغل را برای خود و دیگران فراهم کنند.

جلالی گفت: امروزه ما با داشتن تکالیف قانونی برای اجرایی کردن مفاد اصل ۴۴ و برون سپاری ۳۵ درصد خدمات از بدنه دولت جدا و به روش‌های مختلف خرید خدمات، واگذاری مدیریت به شرکت‌های واجد شرایط واگذار کنیم.

وی افزود: در اصلاح ساختار بحثکارسنجی، نیازسنجی، زمان سنجی باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد و ضرورت استفاده از توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی خدماتی که قبلا سنتی انجام شده امروزه در بستر مجازی انجام شود.

استان اصفهان اشتغال اصفهان اصل ۴۴ الکترونیک دولت دولت الکترونیک سرمایه فنی و حرفه ای توسعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر