کد خبر: 239005 A

تا پایان سال جاری؛

۱۸ پل عابر پیاده مکانیزه در سطح شهر اصفهان وجود دارد که تا پایان سال این تعداد به ۲۵ پل افزایش می یابد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان در مراسم بهره برداری از پل مکانیزه خیابان بزرگمهر مقابل چشمه باقرخان گفت: احداثپل های مکانیزه برای ارتقا سطح ایمنی عابران پیاده و برای دسترسی به صورت غیر همسطح به ایستگاه های خط بی. آر. تی در دستور کار شهرداری قرار گرفته است که امروز شاهد بهره برداری یکی از این پل های مکانیزه در ایستگاه مبارزان خط بی. آر. تی با همت شهرداری منطقه ۴ هستیم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علیرضا صلواتی با اشاره به این که در منطقه ۴، پنج پل مکانیزه برای تردد عابران پیاده و ارتقای سطح ایمنی در ایستگاه های بی. آر. تی راه اندازی شده است اذعان داشت: ۱۸ پل عابر پیاده مکانیزه در سطح شهر اصفهان وجود دارد که تا پایان سال این تعداد به ۲۵ پل افزایش می یابد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری افزود: در سال آینده ۱۲ پل مکانیزه در سطح شهر اصفهان راه اندازی می شود به طوری که تردد در ایستگاه های بی. آر. تی و نقاط پرتردد به صورت غیر همسطح انجام می شود.

مدیر منطقه ۴ اصفهان نیز گفت: در حال حاضر ۵ پل مکانیزه در منطقه ۴ در خیابان های بزرگمهر و مهرآباد در اختیار شهروندان قرار دارد و بزودی ششمین پل مکانیزه در خیابان جی نیز راه اندازی می شود.

حمید رضا شهید با بیان این مطلب که پل مکانیزه خیابان بزرگمهر مقابل چشمه باقر خان در طی کمتر از سه ماه احداثشد افزود: این پل مکانیزه با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان نصب و احداثشده است.

ارتقای سطح اصفهان ترافیک شهرداری معاون حمل و نقل و ترافیک سال مکانیزه تعداد پل یابد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر