کد خبر: 241087 A

مدیر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان:

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان دفتر اصفهان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اولین جشنواره پروژه‌های دانش آموزی را در سطح استان اصفهان برگزار می‌کند.

مدیر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان از برگزاری اولین جشنواره پروژه‌های دانش آموزی استان اصفهان به همت موسسه تبیان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مدیر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گفت: موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان در جهت رسالت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در سال‌های اخیر اقدام به برگزاری ۹ دوره جشنواره پروژه‌های دانش آموزی در سطح کشور کرده است.

سید علی حکمت منش افزود: این جشنواره‌ها با هدف ترویج فرهنگ تحقیق و پژوهش و کارگروهی در میان دانش آموزان در سطح کشور برگزار شده است.

مدیر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان دفتر اصفهان افزود: در دوره‌های گذشته شاهد دستاورد‌ها در سه محور غرفه‌های نمایشگاهی، سمینارهای علمی و مسابقات دانش آموزی بوده‌ایم و در سال جاری با توجه به پتانسیل دانش آموزان در سطح استان اصفهان اولین جشنواره پروژه‌های دانش آموزی را در سطح استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: استعداد و پتانسیل موجود در میان دانش آموزان استان اصفهان در سطح کشور کم نظیر است، موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان دفتر اصفهان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان قصد دارد اولین جشنواره پروژه‌های دانش آموزی را در سطح استان اصفهان برگزار کند.

حکمت منش با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان ایران در زمینه‌های مختلف هستند ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) بر ابعاد مختلف نظام تعلیم و تربیت تاکید کرده‌اند.

وی افزود: ثبت نام گروه‌ها از ابتدای دی ماه لغایت ۱۲بهمن ماه در سایت www. iTebyan. ir آغاز شده است و دانش آموزان با کمک استاتید راهنما تا پایان روز ۲۲ بهمن بایستی گزارش کار خود را برای تبیان ارسال می‌کنند و در ‌‌نهایت نمایشگاه دستاورد‌ها و جشنواره پروژه‌های دانش آموزی در نیمه اسفند ماه برگزار می‌شود.

گفتنی است علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه جشنواره اصفهان واقع در خیابان طیب، جنب دبیرستان ابن سینا، مجتمع ماتا(ورودی ۲)، طبقه سوم و با شماره تلفنهای ۱۳-۳۲۳۴۴۶۱۲ تماس حاصل کنند.

۲۲ بهمن اداره کل آموزش و پرورش استان استان اصفهان اصفهان ترویج فرهنگ تعلیم و تربیت دانش آموزان دی ماه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرهنگ سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر