کد خبر: 253305 A

برنامه شنبه‌های مستند تالار هنر اصفهان، این هفته به نمایش و نقد فیلم مستند سیاسی «صندلی ۲۵۷» اختصاص دارد.

مستند " صندلی ۲۵۷ که برگزیده‌ی بخش مستند سیاسی جشنواره سینما حقیقت است و در جشنواره فجر نیز نامزد سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند شده است. دوم اسفند ماه ساعت ۱۷ با حضور محسن خان جهانی، کارگردان و جمعی از هنرمندان و علاقمندان اکران و نقد و بررسی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، این فیلم درباره رقابت بین آدم‌ها است، بحثانتخابات مجلس شورای اسلامی را مطرح می‌کند، ضمنا بحثروانشناسی، اجتماعی خوبی را از مردم محلی به تصویر می‌کشد، و در پایان رقابتی که به صندلی ۲۵۷مجلس شورای اسلامی ختم می‌شود.

" صندلی ۲۵۷ " در واقع نوع نسبت و توقع مردم از سیاست و در مقابل رفتار سیاستمداران با مردم است که آنها را به درستی نشان داده است و نوعی آسیب‌شناسی و نمایش کل واکنش‌هایی که در یک واقعه سیاسی ممکن است اتفاق بیفتد را بدرستی به تصویر کشیده است.

محسن خان جهانی سال هاست در عرصه سینمای مستند نام شناخته شده ای است، فیلم مستند صندلی شماره ۲۵۷ مستند هجدهمین ساخته‌ خان جهانی پس از فیلم‌هایی چون «ارتفاع ۴۳۷»، «‌من لیدر هستم»، «کلاه شیشه‌ای»، «یار دبستانی»، «شهر پولکی» و… است

علاقمندان جهت شرکت در این برنامه می‌توانند به تالار هنر واقع در میدان لاله مراجعه و با شماره تلفن ۲-۳۵۶۶۰۸۸۱ تماس بگیرند.

اطلاعات برنامه های تالار هنر اصفهان در سایت www. arthall. ir قابل مشاهده است.

اصفهان رقابت سینمای مستند شماره تلفن شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی نقد فیلم هنر مستند صندلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر