کد خبر: 253341 A

به زودی در شهرستان مبارکه اصفهان صورت می‌گیرد:

شاخص ترین قسمت از این دوره همایش ها سخنرانی محقق و پژوهشگر توانمند ایران اسلامی جناب استاد علی اکبر رائفی پور است.

سومین دوره سلسله همایش های مهدوّیت، ولایت و امّت با حضور استاد رائفی پور در روز سه شنبه ۹۳/۱۲ / ۱۲ مصادف با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از مبارکه، نصیری با اشاره به دو همایش برگزار شده اعلام کرد؛ همایش اول در سال ۱۳۹۰ و با حضور شورای اداری وقت در مجموعه فرهنگی هنری غدیر در غالب برنامه ای آمیخته با هنر برگزار شد که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت. همچنین در سال ۱۳۹۱ در مجموعه فرهنگی ورزشی خلیج فارس برگزار شد که علاوه بر مسئولین، حدود ۱۵۰۰ نفر از جوانان در سنین مختلف شرکت کردند و تقریباً سه ساعت از سخنرانی جناب استاد رائفی پور استفاده کردند. اما در سال ۱۳۹۲ متأسفانه بنا به دلایلی موفق به ادامه فعالیت ها نشدیم. البته در آن سال زیرساخت‌هایی جهت انجام منسجم‌تر کارهای فرهنگی مذهبی در حوزه آخرالزّمان فراهم آمد که از آن جمله میتوان به: طرّاحی و بارگزاری وب سایت مؤسسه و قرار دادن لینک مربوط به جنبش خود جوش فرهنگی قرارگاه و همچنین آماده سازی دفتر جنبش با امکانات مکفی جهت کار در عرصه های مختلف مجازی اشاره کرد.

وی در مورد همایش پیش رو افزود: سوّمین دوره از سلسله همایش‌های مهدوّیت ولایت و امّت همانند جلسات قبل به دور از هر گونه جهت گیری سیاسی، اقتصادی، تبلیغاتی و… در روز سه شنبه ۱۲/۱۲ / ۱۳۹۳ مصادف با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، به نیت تعجیل در ظهور مولا و مقتدای همه ادیان یکتا پرست دنیا امام زمان(عج) برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است از جمله شاخص ترین قسمت‌های از این دوره همایش ها سخنرانی محقق و پژوهشگر توانمند ایران اسلامی جناب استاد علی اکبر رائفی پور است.

وی درباره چارت برگزار کننده جلسات گفت: ستاد برگزاری سوّمین دوره از سلسله همایش های مهدویّت، ولایت و امّت با مسئولیت امام جمعه محترم شهر مبارکه و عضویت روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه، نماینده ستاد اقامه نماز جمعه شهر مبارکه، روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مبارکه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مبارکه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مبارکه، هیئت رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه و نماینده مؤسسه فرهنگی هنری سیمای هنر تشکیل شده و طی جلساتی مصوباتی بتصویب این ستاد رسیده است.

نماینده مؤسسه فرهنگی هنری سیمای هنر(دبیر ستاد برگزاری همایش ها) افزودند با اشاره به این مطلب که در بین اعضاء این ستاد به نحوی ویژه احساس مسئولیت و علاقه به کار در زمینه مهدویّت و آخرالزّمان مشاهده می‌شود، ضمن تلاش و قدردانی از این حس مقدّس ملاک عمل امام جمعه محترم جهت چینش اعضاء ستاد را در میزان ارتباط تشکل ها در رابطه با مباحثفرهنگی مذهبی دانست.

ضمناً موضوع های مورد بحثدر همایش ها به تصویب ستاد برگزاری رسیده است که متعاقباً از طریق رسانه های خبری شهرستان به اطّلاع مردم خصوصاً جوانان علاقه مند خواهد رسید. همچنین جوانان علاقه مند به مشارکت در کلیات و جزعیات جلسات، منتظر اعلام چگونگی بکارگیری تخصصهای خود در همایشهای منتصب به امام زمان(عج) باشند.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اصفهان امام جمعه ایران اسلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی رسانه روابط عمومی شورای اداری شهادت حضرت فاطمه زهرا فرهنگی هنری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر