کد خبر: 253391 A

رئیس اداره مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان:

پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس‌های مسافربری از ۱۰ اسفند ماه سال جاری و فروش حضوری آن از ۱۷ اسفند ماه در پایانه‌های عمومی مسافر و دفاتر فروش بلیط در سطح شهر آغاز خواهد شد.

رئیس اداره مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان با اشاره به تشکیل ستاد هماهنگی خدمات سفر‌های نوروزی گفت: طرح جابه جایی مسافران نوروزی سال ۹۴ از تاریخ ۲۵ اسفندماه سال جاری تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۴ اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، باقر کیانی با اشاره به آغاز پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس‌های مسافربری از ۱۰ اسفند ماه سال جاری و فروش حضوری آن از ۱۷ اسفند ماه در پایانه‌های عمومی مسافرو دفا‌تر فروش بلیط در سطح شهر، تصریح کرد: هموطنان عزیز می‌توانند از این پس، از طریق نرم افزار اندروید بر روی تلفن‌های همراه خود اقدام به خرید بلیط مورد نظر خود کنند.

وی اظهار داشت: هماهنگی با تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل مسافر، هماهنگی با شرکت ملی فرآورده‌های نفتی به منظور تامین سوخت ناوگان مسافربری، هماهنگی با شبکه بهداشت استان به منظور نظارت بر پایانه‌های مسافری و مجتمع‌های خدماتی بین راهی، هماهنگی با شبکه بانکی برای توزیع صورت وضعیت مورد نیاز شرکت‌های حمل و نقل مسافر، هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی و همکاری با ارگانهای مرتبط با اعزام کاروان راهیان نور از جمله برنامه‌های این اداره کل برای برگزاری هر چه بهتر سفرهای نوروزی است.

کیانی در ادامه به کلیه مالکان اتوبوس‌های اسکانیا که تاکنون به هر دلیل برای بازبینی و معاینه فنی ناوگان خود موفق به مراجعه به نمایندگی شرکت عقاب افشان نشده‌اند، تاکید کرد: مالکان این ناوگان می‌توانند در مدت باقی مانده تا پایان طرح به شرکت موصوف مراجعه و نسبت به دریافت برچسب سفید رنگ مبنی بر سلامت ناوگان خود اقدام کنند.

رئیس اداره مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان افزود: در صورت عدم دریافت این برچسب، ناوگان مجاز به جابه جایی مسافر نخواهند بود و در صورت عدم توجه به این امر شرکت و مدیران فنی ارائه دهنده خدمات به کمسیون ماده ۱۲ ارجاع خواهند شد.

اتوبوس استان اصفهان اصفهان بلیط تلفن های همراه حمل و نقل حمل و نقل و پایانه های فرآورده های نفتی مسافران نوروزی معاینه فنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر