کد خبر: 327303 A

برشان در واکنش به تجمع هفته گذشته کارکنان بیمارستان شریعتی اصفهان

ایلنا: دبیر اجرایی خانه کارگر استان اصفهان به تجمع هفته گذشته کارکنان بیمارستان شریعتی اصفهان واکنش نشان داد و گفت: نباید در راستای تحقق اهداف خود، از جان و سلامتی انسانها هزینه کرد.

اصغر برشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در اصفهان در تجمع اخیر کارکنان بیمارستان شریعتی اصفهان نسبت به تضییع حقوقشان  افزود: ضمن احترام به شأن و جایگاه کااستفاده از هرگونه اهرم غیر انسانی آن هم در چنین جایگاهی که ارتباط مستقیم با جان و سلامتی افراد جامعه و مراجعه‌کنندگان دارد، به هیچ عنوان مورد تایید و توجیه نیست.

برشان افزود: پرستاری و خدمت صادقانه به بیماران بدون شک وظیفه‌ای است انسانی و امری مقدس که با هدف تامین سلامتی بیماران همراه است، بنابراین کسی حق ندارد در راستای تحقق اهداف خود و خواسته‌های صنفی، از جان و سلامتی انسان‌ها هزینه کند.

وی به پیگیری حقوقی و پیگیری خواسته‌ها از مسیر قانونی و با مراجعه به مراجع ذیصلاح تاکید کرد و گفت: مسلماً در این راه تشکل‌های کارگری و صنفی از هیچ کمک و حمایتی دریغ نخواهند کرد.

وی افزود: لازم به ذکر است در جهت تحقق خواسته‌های صنفی پیراپزشکی و کادر بیمارستانی تلاش‌هایی صورت گرفته؛ ولی تا تحقق کامل آن و جلب رضایت این قشر زحمتکش پروسه‌ای زمان بر طی خواهد شد. با این وجود طی پیگیری‌های مصرانه و مجدانه از طریق مراجع ذی‌الصلاح موفق شدیم قول مساعد نسبت به بازنگری و اصلاح حقوق تضییع شده این عزیزان را از مرکز اخذ کنیم.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان اصفهان با اشاره به شایعات طرح شده مبنی بر تعطیلی اتاق عمل و بروز برخی حوادث و به خطر افتادن سلامتی برخی بیماران به دلیل این تحصن و اعتراض، عنوان کرد: امیدوارم که صحت این اخبار بزودی تکذیب شود؛ ولی نباید بگذاریم با این چنین اعمال و عملکرد‌ نسنجیده، فرصتی را برای افراد سودجو و فرصت طلب مهیا کنیم که جایگاه ویژه و رتبه بالای بیمارستان شریعتی در استان و کشور خدشه‌دار شود.

خانه کارگر اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر