کد خبر: 335035 A

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان

ایلنا: فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: شواهد حاکی از این است که حضور مردم در انتخابات پیش رو بی‌سابقه خواهد بود و با رصد پلیس فتا بر شبکه‌های اجتماعی دریافتیم بالاترین نرخ تبادلات اجتماعی درباره انتخابات تا این لحظه مربوط به انتخابات این دوره بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سردار عبدالرضا آقاخانی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در سال جاری 43 درصد افزایش کشفیات سرقت، 10 درصد افزایش دستگیری سارقان و در مجموع دو درصد افزایش جرم و بزه داشته‌ایم. 

وی در مورد شایعه بمب‌گذاری در یکی از دانشگاه‌های استان افزود: پس از دریافت تماس تلفنی مبنی بر بمب‌گذاری، نیروهای پلیس به سرعت در محل حاضر شدند و بعد از بررسی، این شایعه تکذیب شد و عامل آن که یک جوان 17 ساله بود شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در 24 ساعت گذشته 41 کیلوگرم هروئین در مسیر تهران- اصفهان که توسط یک زن و مرد جوان در یک پژو پارس جابه جا می‌شد، کشف و موجب شد کشفیات مواد مخدر در آذرماه به سه تن و در مجموع 9 ماه ابتدای سال با 27 درصد افزایش به 27 تن برسد. 

آقاخانی اضافه کرد: در 9 ماهه سال جاری 140 هزار تماس تلفنی با پلیس 110 برقرار شد که 90 هزار تماس منجر به عملیات نیروی انتظامی شد. همچنین 10 هزار تماس تلفنی با سامانه 197 به منظور شکایت، تقدیر، تشکر و عناوین مختلف برقرار شده است.

وی تصریح کرد: در ماه آینده سومین جلسه کمیسیون مقابله با سرقت برگزار خواهد شد تا همه 16 دستگاه مربوطه اعم از صدا و سیما، دانشگاه، شهرداری، ارشاد و دیگر دستگاه‌ها تفهیم و تقسیم وظایف شوند. 

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ستاد امنیت انتخابات در استان تشکیل شده و آمادگی لازم را دارد، چنانکه اگر فردا هم انتخابات باشد آمادگی صد درصد برای برقراری آسایش، آرامش و فضای مناسب برای انتخابات را داریم. شواهد نیز حاکی از این است که حضور مردم در انتخابات پیش رو بی‌سابقه خواهد بود و با رصد پلیس فتا بر شبکه‌های اجتماعی دریافتیم بالاترین نرخ تبادلات اجتماعی درخصوص انتخابات تا این لحظه مربوط به انتخابات این دوره بوده است. 

انتخابات فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر