کد خبر: 335066 A

شهردار اصفهان

ایلنا: شهردار اصفهان اضافه کرد: تقویت همکاری و توسعه دیپلماسی با شهرهایی که گفتمان خلاقیت را به عنوان عمل راهبردی چشم انداز خود به رسمیت شناخته‌اند، از دیگر اهداف شبکه شهرهای خلاق است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد پیش ظهر امروز یکشنبه در افتتاحیه اولین کنفرانس بین‌المللی برند گردشگری ایران، اظهار کرد: ارائه شاخص‌ها و راهکارهای طراحی برند ملی گردشگری، تعیین مبانی و استانداردهای برند گردشگری، ارائه تجربیات موفق بین‌المللی در زمینه برندسازی در حوزه گردشگری برخی از اهداف اصلی این کنفرانس هستند.

وی با تاکید بر اینکه از اهداف اجرای این کنفرانس، تعیین ویژگی‌های برند از جمله ارزش‌های معنوی، فرهنگ و میراث ملموس و ناملموس و چگونگی انتخاب از میان این ارزش‌ها است، گفت: ملموس کردن نیاز به برندسازی در ذهن جامعه و برندسازی به عنوان مقصد گردشگری به معنی چگونگی ادراک ذهنی مصرف‌کنندگان از یک مقصد گردشگری، از مهمترین اهداف این کنفرانس است.

شهردار اصفهان ادامه داد: برندسازی یک مقصد گردشگری تنها در ایجاد یک لوگو یا شعار خلاصه نمی‌شود، بلکه در مورد بدست آوردن عناصر متمایزی از مقصد در قالب برند و چگونگی ارتباط این عناصر از طریق اجزای این برند شامل هویت، جوهره، شخصیت، تصویر، مشخصه و فرهنگ باید اقدامات زیادی صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه اصفهان آیینه تمام‌نمای ایرانی و تجسم کمال یافته فرهنگ اسلامی است، گفت: اصفهان شهر موزه ارتباطات گسترده انسانی و بسترساز روابط بین فرهنگی است.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه اصفهان به عنوان عضو شبکه شهر خلاق جهانی برگزیده شده است ادامه داد: فلسفه شهر خلاق آنست که در آن شهر همیشه ظرفیتی بسیار بیشتر از آنچه ما در وهله اول تصور می‌کرده‌ایم وجود دارد که باید اهداف ارزشمندی نهادینه شود.

شهردار اصفهان اضافه کرد: تقویت همکاری و توسعه دیپلماسی با شهرهایی که گفتمان خلاقیت را به عنوان عمل راهبردی چشم انداز خود به رسمیت شناخته‌اند، از دیگر اهداف شبکه شهرهای خلاق است.

گردشگری شهردار اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر