کد خبر: 337945 A

ایلنا: کلنگ احداث مجموعه اختصاصی سافت بال و بیسبال اصفهان با حضور رئیس فدراسیون جهانی این رشته در ورزشگاه نقش جهان به زمین می‌خورد.

به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان ریکاردو فراچری رئیس فدراسیون جهانی بیسبال که  به دعوت کمیته بیسبال فدراسیون روز سه شنبه وارد کشور شده است، شامگاه چهارشنبه به منظور یک سفر دو روزه به اصفهان می‌آید.

 وی در برنامه کاری خود صبح روز پنجشنبه ابتدا در مراسم کلنگ‌زنی مجموعه اختصاصی سافت بال و بیسبال اصفهان در مجموعه ورزشی نقش جهان حضور خواهد یافت و پس از آن ابتدا با استاندار اصفهان دیدار کرده و سپس ملاقاتی با شهردار، مدیرکل ورزش جوانان استان و اعضای شورای شهر اصفهان خواهد داشت.

رئیس فدراسیون جهانی بیسبال در ادامه سفر خود به اصفهان بعد از ظهر همین روز با حضور در زمین چمن قدس مجموعه کارگران و از  محل برگزاری مسابقات لیگ سافت بانوان بازدید خواهد کرد و در ادامه مسابقه بیسبال آقایان در زمین چمن تختی اصفهان را از نزدیک تماشا خواهد کرد.

آخرین برنامه کاری رئیس فدراسیون جهانی بیسبال شرکت در کنفرانس خبری  با حضور اصحاب رسانه خواهد بود که این کنفرانس ساعت 17 روز پنجشنبه 24 دیماه در سالن اجتماعات سرای ورزشکاران مجموعه ورزشی تختی برگزار خواهد شد.

رئیس فدراسیون جهانی بیسبال در پایان سفر خود، صبح روز جمعه اصفهان را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر