کد خبر: 342102 A

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اصفهان:

رئیس کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای شهر اصفهان با اشاره به اینکه فرآیندهای نظام مهندسی باید سرعت بخشی شود، گفت: واحد تکریم ارباب رجوع باید بیش از پیش در سازمان نظام مهندسی لحاظ شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عبدالرسول جانثاری در حاشیه نشست شهرداری اصفهان با سازمان نظام مهندسی اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی فعالیت بسیار گسترده ای را در سطح شهر انجام می‌دهد و جهت ساخت و سازها و فعالیت شهری نقش پر رنگی را در سطح شهر ایفا می کند.

وی افزود: شهرداری و نظام مهندسی حلقه های مشترکی هستند که با هم یک حرکت مشترک را انجام می دهند.

رئیس کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای شهر اصفهان با اشاره به اینکه کنترل ساختمان و نقشه ها از وظایف سنگین سازمان نظام مهندسی است، تاکید کرد: کنترل ساختمان در مراحل مختلفی اعمال می شود و کنترل نقشه ها با یک گردش کار با توجه به استانداردهای بین المللی و آیین نامه های که تدوین شده است مطابقت داده می شود و نقشه ها باید بارگذاری شده باشد.

جانثاری با بیان اینکه حجم کار در سازمان نظام مهندسی گسترده است، تصریح کرد: به دلیل کارهای خردی که توسط مالکین شخصی و غیرمرتبط با ساخت و ساز انجام می شود مشکلاتی را در این حوزه نیز به وجود آورده است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه فرآیندهای نظام مهندسی باید سرعت بخشی شود و کارهای شهروندان نیز تسهیل شود، تاکیدکرد: واحد تکریم ارباب رجوع بیش از پیش باید در سازمان نظام مهندسی لحاظ شود.

استان اصفهان نظام مهندسی ساختمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر