کد خبر: 361510 A

رئیس امور فرهنگ و گردشگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی:

رئیس امورفرهنگ‌وگردشگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: امروز خیلی باید خوشحال باشیم چرا که با عبور از بسته شدن سینما و خانه سینما به افتتاح سینما رسیده‌ایم به گونه‌ای که شاهد همکاری همه دوست‌داران هنر برای بازگشایی مکان‌های فرهنگی و هنری هستیم و هنرمندان در این راه همچون همیشه پیشگام و پیشرو هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، رضا معصومی راد شامگاه چهارشنبه درمراسم افتتاح سینما فلسطین اصفهان، با بیان اینکه اصفهان شهری است که علم، ادب، فرهنگ، معرفت، بصیرت و هنر را با یکدیگر آمیخته است و بهره‌گیری از ظرافت و لطافت در تاریخ و میراث فرهنگی کشور آثار گران‌بهایی در این شهر به یادگار گذاشته است، اظهار کرد: افتتاح سینما سمبل و نمادی از اعتلای فرهنگ است و برگزاری چنین مناسبتی نشان می‌دهد که ما شاهد بالندگی فرهنگی- هنری در  شهر اصفهان هستیم.

رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ادامه داد: عملکرد حوزه هنری در اعتلای فرهنگ و حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر ستودنی است و به خوبی چتر حمایتی و زیرساختی برای هنرمندان را فراهم ساخته است تا شاهد تولیدات فاخر هنری باشیم.

معصومی راد تصریح کرد: در اقتصاد مقاومتی بیش از پیش نیازمند همکاری اصحاب هنر هستیم تا با تولیدات فاخرخود روحیه جوانان را در راستای انسجام ملی تقویت و ظرفیت‌های لازم در این راستا را شکوفا کنند.

وی با اشاره به اینکه اصحاب هنر و فرهنگ می‌توانند به بهترین شکل مبانی فکری و بینش لازم برای پیشرفت فرهنگ و هنر را به جامعه انتقال دهند، تاکید کرد: امیدواریم مضیقه‌های مالی با به ثمر رسیدن برجام بر طرف شود تا با قوت بیشتر وظیفه خود را برای شکوفایی فرهنگی فاخر عملیاتی کنیم.

اصفهان اقتصاد مقاومتی فرهنگ و هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر