کد خبر: 452623 A

در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان صورت گرفت؛

مرکز ارتباط با مشتریان سایپا با حضور در نمایشگاه صنعت خودرو اصفهان, پیشنهادها و مشکلات مشتریان استان را در غرفه گروه سایپا پیگیری کرده و در کمترین زمان نتایج را به اطلاع مشتریان می رسانند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مرکز ارتباط با مشتریان گروه خودروسازی سایپا در راستای توجه به نیازها و مشکلات و دریافت پیشنهادات و انتقادات مشتریان در سیزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو اصفهان حضور فعالانه و چشمگیری دارد.

 مرکز ارتباط با مشتریان سایپا بیش از یکسال است که براساس دستور مستقیم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به منظور ارتقای رضایت مندی مشتریان و پیگیری مشکلات و خواسته های دارندگان محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا تشکیل شده است و در این مدت اقدام های موثر و جدی برای افزایش کیفیت محصولات از طریق انعکاس دیدگاه های مصرف کنندگان محصولات به بخش های مربوطه در گروه خودروسازی سایپا,انجام داده است.

براساس این گزارش مرکز ارتباط با مشتریان سایپا با حضور در نمایشگاه صنعت خودرو اصفهان, پیشنهادها و مشکلات مشتریان خوب استان اصفهان را در غرفه گروه سایپا پیگیری نموده و طی فرایندهای تعریف شده در کمترین زمان نتایج را به اطلاع مشتریان می رساند.

برپایه این گزارش فرایند کار این مرکز اینگونه است که با طرح پیشنهادها و یا شکایات از طریق تلفن 096550 و یا سیستم های نظارتی, کارشناسان مرکز در کمترین زمان ممکن اقدام به ثبت شکایت مشتری کرده و ثبت شکایت به انضمام نام کارشناس پیگیری کننده و شماره پیگیری برای مشتری پیامک می شود و پس از آن کارشناس مربوطه با مشتری تماس حاصل می کند و در بازه زمانی مشخص ، مشکل و یا شکایت مشتری رسیدگی و اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است در فرآیندهای ثبت پیشنهاد و یا طرح شکایات توسط مشتریان، انواع مشکلات توسط مرکز ارتباط با مشتریان طبقه بندی می شود و طی مکاتبات با معاونت ها و بخش های مختلف در گروه خودروسازی سایپا اقدامات اصلاحی از سوی واحدهای مربوطه صورت گرفته و در نهایت منجر به ارتقای کیفیت در تولید قطعات و تولید محصول نهایی می شود.

مرکز ارتباط با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با حضور در نمایشگاه صنعت خودرو اصفهان, این اطمینان را به مشتریان اصفهانی می دهد که گروه خودروسازی سایپا همواره نسبت به دیدگاه ها و پیشنهادات مشتریان, خود را مسئول می داند و تکریم مشتریان و رضایت مندی آنان مهمترین اصل در تولید و خدمات پس از فروش در مجموعه سایپا محسوب می شود.

سایپا ارتباط با مشتریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر