کد خبر: 538710 A

پیام شهردار منتخب اصفهان به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی

شهردار منتخب اصفهان در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید استفاده از توانمندی‌های دانش آموزان، دانش‌پژوهان و دانشجویان در مسیر ارتقای مدیریت شهری را جدی و ارزشمند برشمرد.

به گزارش ایلنا؛ دکتر قدرت الله نوروزی شهردار منتخب اصفهان با صدور پیامی، آغاز سال جدید تحصیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور را تبریک گفت. متن این پیام به این شرح است:

به نام خدا

ز دانش به اندر جهان هیچ نیست

تن مرده و جان نادان یکی است

اول مهر، طلیعه و سرآغاز آموختن و یادآور روزهای ماندگار زندگی، بالندگی و شکفتن است.

دانش همواره در طول تاریخ، نقطه تمایز و مزیت رقابتی ملت‌ها و کشورهایی بوده که از حضور دانشمندان بهره‌مند بوده‌اند و هرچه روزهای تقویم به پیش رفته، ارزش و اهمیت آن فزون‌تر شده و به‌واقع در جهان امروز، دانش و فناوری، برای ملت‌ها و کشورها در کنار توسعه اقتصادی، توسعه رفاه مردم، فاصله گرفتن از فقر و در نهایت اقتدار ملی را به همراه داشته است.

در کشور عزیزمان ایران، خوشبختانه پیشرفت‌های حاصله در اثر تلاش دانشمندان و دانش‌پژوهان جوان از حوزه‌های مختلف نمایان شده و آنچه برای همه مسلم است، ضرورت ارتقای آن و همچنین استفاده از آن در مسیر ایجاد بهبود و افزایش بهره‌وری در بسیاری از امور است.

شهرداری اصفهان به عنوان متولی اداره شهر، استفاده از دانش و فناوری را در حل مسائل شهر، ارتقای سطح خدمات به شهروندان، رشد فرهنگ شهروندی و مهم‌تر از همه استفاده از توانمندی‌های شهر زیبای اصفهان در مسیر شکوفا شدن فرصت‌ها، رشد کسب‌وکارها و اشتغال‌زایی را ضروری و لازم می‌داند.

در این راستا، استفاده از توانمندی‌های دانش آموزان، دانش‌پژوهان و دانشجویان در مسیر ارتقای مدیریت شهری جدی و ارزشمند است و همه این عزیزان را به مشارکت، در میان گذاشتن نظرات و پیشنهادها و کشف فرصت‌ها در مسیر استفاده از دانش در مدیریت شهری اصفهان دعوت می‌کنیم.

اکنون در اول مهری دیگر؛ آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶ را به همه دانش آموزان، دانشجویان، آموزگاران، استادان و همه کارکنان عزیز و پرتلاش مدارس، دانشگاه‌ها و آموزش‌وپرورش تبریک عرض کرده و توفیق همه عزیزان را در توسعه دانش، فرهنگ، معنویت و پیشرفت شهر زیبای ما اصفهان و کشور عزیزمان ایران، خواهانم.

انشا الله آغاز این سال تحصیلی جدید که با آغاز ماه محرم مقارن شده، افزایش معرفت و شعور حسینی و درس‌آموزی از مکتب امام حسین (ع) و آموزه‌های عاشورایی را برای همه ما و همه جویندگان راه علم و دانش به همراه داشته باشد.

قدرت الله نوروزی-شهردار منتخب اصفهان

اول مهر ۱۳۹۶

آیین آغاز سال تحصیلی جدید شهردار اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر