کد خبر: 138567 A

برای چهارمین سال متوالی

بر اساس ارزیابی‌ کمیته داوران چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و هفتمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی، بانک پاسارگاد موفق به کسب بالاترین سطح جایزه یعنی تندیس سیمین شد.

بانک‌پاسارگاد در افتخاری دیگر و برای چهارمین سال متوالی تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد.

به گزارش ایلنا، این بانک‌ موفق شد طبق ارزیابی‌ به عمل آمده توسط کمیته داوری، در چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و هفتمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی که در تاریخ ۳۰ دی در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار شد، به بالاترین سطح جایزه یعنی تندیس سیمین دست یابد.

بر اساس این خبر در این مراسم که با عنوان یادواره استاد فرهیخته، دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی برپا شد مهندس اکبر ترکان مشاور رییس‌جمهور، دکتر شاپور محمدی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر عبده تبریزی عضو شورای عالی بورس، دکتر طباطبایی رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران، دکتر سعید اسلامی بیدگلی عضو هیأت‌مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، و جمعی دیگر از مدیران و صاحب نظران حوزه اقتصادی و مالی کشور حضور داشتند. بانک‌پاسارگاد با توجه به عملکرد مطلوب و شایسته خود در حوزه‌های مدیریت مالی، شفافیت مالی، اقتصادی و… حائز کسب امتیاز لازم شده و این موفقیت چشمگیر را در کارنامه خود به ثبت رساند.

گفتنی است این جایزه با اهداف حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی و تعریف راهبردی از مدیریت‌مالی و اقتصادی سازمان‌ها ارایه می‌شود

اکبر ترکان امور اقتصادی و دارایی ایران بهره وری رییس جمهور کمیته داوران معاون وزیر مدیریت مالی جایزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر