کد خبر: 256868 A

در چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، همراه اول موفق به دریافت گواهینامه اشتهار به کیفیت ۴ ستاره شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز شنبه ۹ اسفندماه در مراسم جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران (ICTINQA) که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور جمعی از مقامات و مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در هتل المپیک تهران برگزار شد، گواهینامه و تقدیرنامه مدیریت کیفیت ۴ ستاره در ارائه خدمات تلفن همراه با امضاء و تأیید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس شورای سیاستگذاری به همراه اول اعطاء شد.
در این دوره پس از ارزیابی‌های علمی صورت گرفته تنها همراه اول موفق به دریافت گواهینامه اشتهار به کیفیت ۴ ستاره شد.
 ICTINQA جایزه‌ای ملی است که بر اساس مدل بومی و ملی ارزیابی ایران جهت شناسایی واحدهای بر‌تر در زمینه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات و انتخاب بر‌ترین آن‌ها برگزار می‌شود. اینجایزه همه ساله بر مبنای کیفیت محصول و بر اساس نتایج ارزیابی‌های دقیق و علمی بر پایه منطق RADAR به شرکت‌ها، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و سایر سازمانهای دولتی، خصوصی و تعاونی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور اعطاء می شود.

ارتباطات و فناوری اطلاعات المپیک ایران تلفن همراه جمهوری اسلامی ایران شرکت ارتباطات سیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ملی کیفیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر