کد خبر: 256902 A

نماینده مردم شوش در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:اگر دولت این امکان را داشته باشد که در قالب ردیف‌های ویِژه‌ای از سازمان تأمین اجتماعی حمایت کند مشکلات فعلی و بحث بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی به زودی حل خواهد شد.

سید رضی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: سازمان تإمین اجتماعی بار بزرگی است بر دوش دولت و مجموعه‌ای است که اقشار کم درآمد و مجموعه‌های کارگری را حمایت می‌کند. ضمن اینکه دولت در حال حاضر با بار سنگین هزینه‌های جاری روبه روست و ایجاد چالش در وضعیت سازمان تأمین اجتماعی وضعیت دولت را بغرنج‌تر خواهد کرد.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت این امکان را داشته باشد که در قالب ردیف‌های ویِژه‌ای از سازمان تأمین اجتماعی حمایت کند مشکلات فعلی و بحث بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی به زودی حل خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر شرکت‌هایی وجود دارد که در وضعیت سود دهی قرار دارند و در لیست واگذاری قرار گرفته‌اند. واگذاری این شرکت‌های به مجموعه تأمین اجتماعی یکی از راه حل‌های عملی حل مشکلات موجود است.

نوری گفت: واقعیت امر این است که مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا کنون عملکرد مثبتی داشته است و منتقدان باید با در نظر گرفتن شرایط موجود تلاش کنند انتقاد منصفانه داشته باشند.

وی افزود: ‌ممکن است عملکرد وزیر تا کنون حاشیه‌های کوچکی داشته باشد اما عملکرد کلی وی مثبت و قابل قبول است. با توجه به بار سنگینی که بر دوش این وزارت خانه قرار دارد و ادغام سه وزارت خانه در یک وزارت خانه و سنگینی بار مشکلات اقتصادی بر دوش این وزارتخانهٰ مجموعه مجلس باید همراهی و همکاری لازم با این وزارتخانه در جهت رفع مشکلات موجود را داشته باشد.

دولت مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر