کد خبر: 257026 A

با حضور برخی وزرای دولت یازدهم صورت گرفت؛

ایلنا: در هشتادمین سال تصویب تاسیس قانون دانشگاه تهران از اسکناس ۵۰۰۰۰ ریالی با نماد سر در دانشگاه تهران با حضور جمعی از اعضای کابینه دولت رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، در هشتادمین سال تصویب تاسیس دانشگاه تهران با حضور طیب‌نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی، گودرزی وزیر ورزش و جوانان، الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور و محمود نیلی‌احمدآبادی سرپرست دانشگاه تهران و برخی از روسای دانشگاه‌های خارج از کشور از چند اثر رونمایی شد.

این مراسم عصر امروز در دانشگاه تهران برگزار شد

رونمایی از اسکناس 50000 ریالی با نماد سر در دانشگاه تهران، رونمایی از تمبر یادبود هشتمین سال تصویب تاسیس دانشگاه تهران، رونمایی از مدال نقره‌ای به مناسبت هشتادمین سال تصویب تاسیس قانون دانشگاه تهران که توسط بانک مرکزی ضرب شده از جمله این آثار بود.

در این مراسم از روزشمار تاریخی دانشگاه تهران، شناسان اساتید و شناسان دانشگاه تهران نیز رونمایی به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم سرپرست دانشگاه تهران به همراه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در مقابل مزار شهدای گمنام یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

در مراسم هشتادمین سال تصویب تاسیس قانون دانشگاه تهران برخی از اساتید برجسته این دانشگاه مانند رضا فرجی‌دانا وزیر سابق علوم نیز حضور داشتند.

 

اقتصاد بانک مرکزی دانشگاه تهران دولت رئیس کل بانک مرکزی علی جنتی قانون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وزیر ورزش و جوانان یاد و خاطره شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر