کد خبر: 260739 A

ایلنا: طرح ذخیره سازی گاز طبیعی قزل تپه گرگان یکی از اولویت های شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران و به طبع شرکت ملی گاز ایران است .

ایلنا- به منظور استفاده از امکانات فنی و مهندسی شرکت نفت خزر در طرح ذخیره سازی گاز طبیعی قزل تپه گرگان ، تفاهمنامه همکاری میان شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران و شرکت نفت خزر منعقد شود.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران، به منظور استفاده از امکانات خدمات فنی و مهندسی شرکت نفت خزر در طرح ذخیره سازی گاز طبیعی قزل تپه گرگان ، امروز (یکشنبه 24 اسفندماه)  مسعود سامی وند مدیرعامل شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران و علی اصولی  مدیرعامل شرکت نفت خزر تفاهمنامه همکاری را امضاء کردند.

 مسعود سامی وند در حاشیه امضای این تفاهمنامه همکاری اظهار داشت: طرح ذخیره سازی گاز طبیعی قزل تپه گرگان یکی از اولویت های شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران و به طبع شرکت ملی گاز ایران است که با جدیت در حال پیگیری است و با توجه به اقدامات و مطالعات جامع و بررسی های فنی صورت گرفته هم اکنون در مرحله انجام مناقصه و انتخاب پیمانکار برای اجرای حفاری یک حلقه چاه در این طرح  است.

وی افزود: به منظور سرعت بخشی در روند اجرای این پروژه ، شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران از تمام توان مهندسین و متخصصین خود استفاده نموده و در همین راستا و با هدف استفاده از امکانات خدمات فنی و مهندسی شرکت نفت خزر ، تفاهمنامه همکاری فی مابین شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران و شرکت نفت خزر منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران در پایان در خصوص موضوع این تفاهمنامه گفت: از مهمترین مفاد این تفاهمنامه همکاری ، تشکیل کارگروه تبادل اطلاعات فنی و مهندسی توسط نمایندگان تعیین شده و استفاده از امکانات و توان فنی و مهندسی است.

ایران روابط عمومی شرکت ملی گاز گاز مناقصه نفت ذخیره طبیعی خزر تفاهمنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر