کد خبر: 263870 A

ایلنا: امیدواریم دولت با تقویت بانک مرکزی، با برخی از بی‌انضباطی‌های مالی و پولی که در برخی از بانک‌های کشور دیده می‌شود، برخورد کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور، صبح امروز به منظور دیدار با تنی چند از مراجع تقلید و علمای شیعه، به شهر قم سفر کرده است. 

رئیس دفتر رئیس جمهور در اولین برنامه خود در سفر یک روزه به شهر قم، با حضور در دفتر آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی، با این مرجع تقلید، دیدار و گفت گو کرد. 

در ابتدای این دیدار خبرنگاران حضور داشتند، اما زمان بیشتر این دیدار، به صورت خصوصی و بدون حضور خبرنگاران انجام شد. 

آیت الله مکارم شیرازی در ابتدای این دیدار با بیان اینکه سلام من را به آقای دکتر روحانی رئیس جمهور برسانید، اظهار امیدواری کرد که سال جدید، سال خوبی برای دولت و ملت ایران باشد. 

این مرجع تقلید افزود: امیدواریم در سال جدید رحمت الهی، بیش از پیش بر این کشور نازل شده و با نزول باران رحمت الهی، شاهد پیشرفت‌های کشورمان در عرصه‌های مختلف به ویژه در زمینه کشاورزی باشیم. 

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: امیدواریم دولت با تقویت بانک مرکزی، با برخی از بی‌انضباطی‌های مالی و پولی که در برخی از بانک‌های کشور دیده می‌شود، برخورد کند. 

این مرجع تقلید گفت: امیدواریم با توجه بیشتر دولت به بخش‌های تولید و رونق گرفتن این بخش، شاهد رونق و ارتقاء اقتصادی کشور باشیم.

آیت الله مکارم شیرازی بانک مرکزی دولت رئیس جمهور شیعه قم کشاورزی محمد نهاوندیان ملت ایران ناصر مکارم شیرازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر