کد خبر: 269813 A

نرخ اوراق تسهیلات مسکن در معاملات امروز یکشنبه با کاهش قیمت روبرو شد و هر ورقه حق تقدم تسهیلات مسکن در جریان این معاملات با قیمت 72 تا 78 هزار تومان دست به دست شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، معاملات 23 فروردین ماه 1394 بازار فرابورس، با خرید و فروش 196 میلیون و 710 هزار ورقه بهادار به ارزش یک هزار و 82 میلیارد و 180 میلیون ریال پایان یافت.

بیشترین حجم معاملات در روز جاری مربوط به خرید و فروش 20 میلیون و 200 هزار سهم فولاد هرمزگان جنوب و بیشترین ارزش معاملات در اختیار پالایش نفت تهران با رقم 131 میلیارد و 720 میلیون ریال بود.

امروز بیشترین افزایش قیمت به سهام شرکت های فولاد هرمزگان جنوب، کی بی سی و پالایش نفت تهران اختصاص یافت و سهام شرکت پالایش نفت تهران و فولاد هرمزگان بیشترین تأثیر مثبت را در شاخص فرابورس داشت.

از سوی دیگر، سهام شرکت های فن آوا، بیمه نوین و آهن و فولاد ارفع با بیشترین افت قیمت مواجه شدند و آیفکس نیز با اندکی کاهش، عدد 750 واحد را نشان داد.

در بازار اوراق با درآمد ثابت 90 هزار و 48 ورقه مرابحه مگا موتور معامله شد و بیشترین حجم معاملات ETF(صندوق های قابل معامله)نیز به صندوق سرمایه گذاری اطلس با معامله 86 هزار و 903 سهم اختصاص یافت.

براساس این گزارش، نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری اقتصاد نوین پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف 50 درصد، امروز بازگشایی شد.

 

پالایش خرید و فروش روابط عمومی سهام مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر